„Czas zemsty, czas miłości” od 11 maja w Player.pl

Portugalska telenowela „Czas zemsty, czas miłości” od 11 maja od poniedziałku do piątku w Player.pl

Portugalska telenowela “Czas zemsty, czas miłości” (oryg. Ouro verde), znana widzom kanału iTVN, startuje na platformie Player.pl Nowe odcinki pojawiają się każdego ranka o godz. 9.00.

Bohaterem telenoweli jest Zé Maria, syn dyrektora finansowego potężnej firmy. Kiedy poznaje Bię, nie ma pojęcia, że jest córką portugalskiego bankiera, wroga jego rodziny. Tego samego dnia cała rodzina chłopaka umiera z rąk mordercy. Główny bohater cudem pozostaje przy życiu dzięki przypadkowej obecności Bii. Spędzają razem kilka dni i zakochują się w sobie szaleńczo. Żeby uciec przed mordercą swojej rodziny, Zé Maria z bólem w sercu wyrusza do Rio de Janeiro, pozostawiając swoją miłość w Brazylii. Oboje cierpią z powodu rozłąki. Z czasem tracą kontakt i każde z nich zaczyna życie od nowa.

Po piętnastu latach Ze Maria wraca, aby pomścić śmierci rodziny. Jorge Monforte – to jego nowa tożsamość. Jest teraz bogatym właścicielem ziemskim. Bia natomiast obecnie działa na rzecz ochrony środowiska. Razem z ekipą demonstrantów walczy przeciwko emisji metanu wytwarzanego w gospodarstwie, nie wiedząc, że to jest farma Zé Maria. Przypadkowe spotkanie przywraca wspomnienia…

Więcej informacji o telenoweli na stronie www.novela.pl/czas-zemsty-czas-miloci

Opracowano w oparciu o materiały iTVN

[vimeo id=”205023880″]Comments

  1. Jedna z najlepszych telenowel, jakie oglądałem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.