„Burza” – Odcinek 88

Damián i jego grupa przyłapują Larę i Valdivię z grupą porwanych dziewczyn. Federalni przychodzą uprowadzonym z pomocą. Nereo zakrada się

Damián i jego grupa przyłapują Larę i Valdivię z grupą porwanych dziewczyn. Federalni przychodzą uprowadzonym z pomocą. Nereo zakrada się do domu Fulgencia i ogłusza Delfinę. Fulgencio każe policjantom złapać złodzieja. Oni mówią mu, że omal nie wpadli w ręce policji federalnej. Robles dziękuje Damiánowi za pomoc. Pyta, czy widział twarze porywaczy. Fabré mówi, że z powodu ciemności, niestety, nie. José zawiadamia Mercedes o wypadku. Kobieta natychmiast jedzie do Nuestra Señora del Mar. Magdalena, widząc zdenerwowanie matki, pyta, kogo tak często odwiedza w miasteczku.

Fulgencio i Hernán są przekonani, że za niepowodzeniem transferu stoi Damián i jego ludzie. Lara i Valdivia nie mają pewności, bo nie widzieli, kto ich śledził. Lekarz uspokaja przyszłych rodziców i zawiadamia ich, że dziecko ma się dobrze. Mercedes mówi córce, że jedzie do Beatriz. Dziewczyna przyznaje się, że słyszała o zagrożeniu utraty dziecka i nie podejrzewa, by starsza kobieta była w ciąży. Mercedes wyjaśnia jej, że chodzi o córkę Beatriz. Magdalena ma dość niejasnych sytuacji. Prosi matkę, by wyznała jej prawdę. W innym wypadku straci do niej zaufanie.

Wściekła Esthercita mówi Hernánowi, że jego plan zawiódł: Marina nie straciła dziecka. Mercedes pyta córkę o wypadek. Marina mówi jej, że sytuacja była podejrzana. Wyglądało, jakby samochód na nich czekał i celowo w nich wjechał. Mercedes obawia się, że za wypadkiem mógł stać Hernán. Macario na polecenie Ernesta wmawia Magdalenie, że Mercedes sama ją oddała, bo przeszkadzała jej. Mercedes proponuje Hernánowi pieniądze za oddalenie się od Mariny i nie wyjawianie, że ona i Magdalena są siostrami. Po rozmowie z córką Mercedes cierpi. Wyznaje José, że Marina nie chce nic wiedzieć o kobiecie, która dała jej życie.

Emisja 13 stycznia o godz. 17:00 w TV 4

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.