„Burza” – Odcinek 82

Gurrero rozmawia z Roblesem o zeznaniach Nereo i Valdivii. Obaj nie wierzą im słowom. Mercedes rozmawia z José o zaciągnięciu

Gurrero rozmawia z Roblesem o zeznaniach Nereo i Valdivii. Obaj nie wierzą im słowom. Mercedes rozmawia z José o zaciągnięciu hipoteki pod klub nocny w celu uporania się ze strajkami pracowników w innych firmach. Marina obiecuje, że zrobi wszystko, co w jej mocy, by znaleźć rozwiązanie. Lázaro ma żal do matki, że nie poinformowała go o hospitalizacji wuja i Jazmín. Marina podejmuje decyzję o powrocie do Nuestra Señora del Mar. Hernán zaprasza ją na wyjazd do Lonydnu na spotkanie firm hotelarskich. Dziewczyna zgadza się, ale przypomina, że będzie to jedynie podróż służbowa.

Esthercita każe Consuelo zajmować się dzieckiem i zapewniać wszystkich, że córka Fulgencia jest wspaniałą matką. Grozi, że jeśli opiekunka nie posłucha jej, wsadzi ją do więzienia. Marina informuje Damiána o swoim wyjeździe z Hernánem. Mężczyzna ma dość, tego, że ukochana daje sobą manipulować i zwraca jej wolność. W dniu wyjazdu jedzie jednak na lotnisko, by zatrzymać ukochaną. Prosi, by nie wyjeżdżała z Hernánem. Mówi jej, że Saldaña jest niebezpieczny i błaga, by mu zaufała. Obiecuje, że jak tylko będzie mógł, powie jej wszystko. Marina rezygnuje z wyjazdu, wymawiając się chęcią uniknięcia kłopotów z Damiánem. Hernán jest wściekły, ale udaje zrozumienie.

Fulgencio oznajmia Rosario, że przejrzał jej niecny plan wobec Jazmín. Ostrzega, że jeśli przyczyni się do poronienia synowej, gorzko tego pożałuje. Jazmín odkrywa, że Fulgencio jest ojcem Lázara. Hernán w tajemnicy jedzie do Nuestra Señora del Mar. Zleca Marcelino, by mówił wszystkim, że jest w Londynie. Esthercita naciska na męża, by zamieszkał z nią i dzieckiem. Uprzedza, że jeśli nie posłucha jej, pozwie go. Damián przypomina jej, że on ma więcej dowodów przeciw niej i niech lepiej zastanowi się zanim zrobi coś głupiego. Damián szykuje niespodziankę dla Mariny. Zakochani spędzają romantyczne i namiętne chwile.

Emisja 30 grudnia o godz. 17:10 w TV 4

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.