„Burza” – Odcinek 57

Hernán prosi Marinę, by obiecała mu, że więcej nie będzie zbliżać się więcej do Damiána. Beatriz mówi siostrze, że krople,

Hernán prosi Marinę, by obiecała mu, że więcej nie będzie zbliżać się więcej do Damiána. Beatriz mówi siostrze, że krople, które dała jej Eusebia bardzo jej pomogły. Rebeca opowiada jej o spotkaniu Mariny z Damiánem i wyjawia prawdziwe powody, dla których Fabré rzucił jej siostrzenicę. Nereo zawiadamia Fulgencio, że Eusebia przeżyła. Burmistrz każe zamordować kobietę, bo zagraża ona ich interesom.

Tymczasem lekarz przekazuje Damiánowi smutną wiadomość: nie jest w stanie nic więcej zrobić dla Eusebii. Chrzestna żegna się z Fabré, obiecuje, że zawsze będzie chronić go i umiera. Hernán wpada w szał, gdy dowiaduje się, że Marina uczestniczy w poszukiwaniach Eusebii. Zakazuje Marinie iść do kaplicy pod pretekstem pośmiewiska, które z siebie zrobi. Dziewczyna zauważa, że narzeczony troszczy się tylko dumę. Mówi, że lepiej będzie, jak rozstaną się i zwraca mu pierścionek zaręczynowy. Hernán prosi ją o wybaczenie i drugą szansę.

Beatriz tłumaczy Hernána i radzi córce, by wróciła do narzeczonego. Dziewczyna odmawia. Wyznaje matce i ciotce, że jest pewna część Hernána, która jej się nie podoba. Rebeca każe jej jak najszybciej zakończyć związek z Saldañą. Hernán każe trzymać się Damiánowi z daleka od Mariny. Fabré zapowiada, że jeśli okaże się, że dziewczyna nadal kocha go, nic i nikt ich nie rozdzieli. Mercedes, Úrsula i José składają chrześniakowi Eusebii kondolencje.

Emisja 20 listopada o godz. 17:00 w TV 4

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.