„Burza” – Odcinek 56

Marina odpycha Damiána. Mówi mu, że zrezygnował z nich, okłamując i zrywając z nią. Zapowiada, że nie ma zamiaru zrywać

Marina odpycha Damiána. Mówi mu, że zrezygnował z nich, okłamując i zrywając z nią. Zapowiada, że nie ma zamiaru zrywać zaręczyn z Hernánem i prosi, by potraktował ich pocałunek jako pożegnanie. Hernán chce wiedzieć, gdzie była narzeczona. Gdy dowiaduje się, że rozmawiała z Damiánem wpada w szał. Marinie nie podoba się ton jego wypowiedzi. Rebeca jest zaskoczona, widząc, że Marina nie wybaczyła kapitanowi.

Detektyw Archila informuje Mercedes, że Hernán prowadzi legalne interesy i nie ma kartoteki. Magdalena zawiadamia matkę, że gotowa jest podjąć stanowisko kierownicze w barze. Mercedes studzi jej zapał, proponując jej posadę asystentki kelnerów – chce, by córka nauczyła się doceniać pracę i nabrała pokory. Damián niepokoi się nieobecnością Eusebii. Z przyjaciółmi szuka na poszukiwania chrzestnej. Hernán proponuje Úrsuli sojusz i prosi, by pomogła mu raz na zawsze rozdzielić Marinę i Damiána.

Hernán przeprasza Marinę za swoje zachowanie. Narzeczona mówi mu o rozmowie z Fabré i pocałunku. W trakcie poszukiwań Lázaro zauważa Eusebię w wąwozie.

Emisja 19 listopada o godz. 17:00 w TV 4

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.