„Burza” – Odcinek 53

Marina nie chce rozmawiać o Damiánie z ciotką. Mercedes zleca Jacobowi wyciągnięcie Fabré z więzienia. Ma nadzieję, że adwokatowi uda

Marina nie chce rozmawiać o Damiánie z ciotką. Mercedes zleca Jacobowi wyciągnięcie Fabré z więzienia. Ma nadzieję, że adwokatowi uda się zmusić kapitana portu do wyznania prawdy. Uprzedza go jednak, żeby uważał na Fulgencia. Damián ponownie wdaje się w bójkę z Dragónem. Toribio zawiadamia Delfinę i Fulgencia, że znalazł Mayuyę martwą. Jest przekonany, że chodzi o nieszczęśliwy wypadek. Magdalena ma kryzys. Grozi, że popełni samobójstwo, jeśli nie dostanie alkoholu.

Hernán mówi Fulgencio o adwokacie zatrudnionym przez Fulgencia. Radzi, żeby pozbyć się kapitana portu. Burmistrz obiecuje się zająć sprawą – zastraszyć świadka i znaleźć bezwzględnego prawnika w Meksyku. Valdivia informuje szefa, że właściciel sprzedał przystań i wyjechał z rodziną do stolicy. Rebeca wyznaje Marinie, że jest przekonana, że Damián nadal ją kocha. Radzi, by dobrze przemyślała swój związek z Hernánem, żeby później nie żałowała. Mercedes zabiera córkę do ośrodka rehabilitacyjnego. Úrsula radzi Delfinie, że powinna odejść od męża. Kobieta nie bierze takiej możliwości pod uwagę.

Fulgencio składa Mercedes propozycję: wycofa zarzuty wobec Damiána, jeśli kobieta da mu szansę. Następnie całuje ją. Mercedes policzkuje go i kategorycznie odrzuca jego ofertę. Jacobo informuje pracodawczynię, że odnalazł właściciela przystani, ale ten zastraszony boi się cokolwiek powiedzieć. Mercedes prosi go, by zapewnił mu ochronę, jakiej potrzebuje i wyciągnął od niego na piśmie odwołanie swoich zeznań.

Emisja 14 listopada o godz. 17:00 w TV 4

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.