„Burza” – Odcinek 52

Rebeca zdradza José, że Damián nigdy nie przestał kochać Mariny. Odsunął się od niej, żeby ją chronić. Chrześniak prosi Eusebię,

Rebeca zdradza José, że Damián nigdy nie przestał kochać Mariny. Odsunął się od niej, żeby ją chronić. Chrześniak prosi Eusebię, by nie mówiła Marinie o zajściu w więzieniu. Marina powierza obowiązki kapitana Bagre. Ernesto i Hada biorą ślub. Úrsula odwiedza Damiána w więzieniu. Przypomina mu, że znają się z okresu dzieciństwa i proponuje przyjaźń. Mayuya szantażuje Fulgencia: grozi, że jeśli nie będzie traktował jej lepiej, wszyscy dowiedzą się, że jest ojcem Lázara.

Jacobo Souza (Andrés Gutiérrez) przedstawia się Damiánowi jako jego adwokat. Obiecuje mu, że wkrótce wyjdzie na wolność. Hernán całuje Marinę, ale dziewczyna studzi jego zapał. Fulgencio idzie do łóżka z Mayuyą. W trakcie miłosnych uniesień dusi kochankę. Hernán informuje Beatriz i Rebecę, że Marina dała mu szansę. Matka dziewczyny jest szczęśliwa, ale ciotka pyta go, czy jeśli Damián wyjdzie na wolność, pozwoli Marinie na szczęście z ukochanym.

Emisja 13 listopada o godz. 17:00 w TV 4

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.


Comments

  1. Fulgencio idzie do łóżka z Mariną. hmmm błąd !!

    1. Istotnie, nie dostąpił tej przyjemności. Oczywiście chodziło o Mayuyę :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.