„Kobieta ze stali” – Odcinek 1

Valentina Villalba to kobieta sukcesu i doskonały menadżer. Kobieta straciła swoją matkę i ojca kiedy miała sześć lat i jest

Valentina Villalba to kobieta sukcesu i doskonały menadżer. Kobieta straciła swoją matkę i ojca kiedy miała sześć lat i jest spadkobierczynią wielkiej fortuny. Wychowywaniem Valentiny zajęła się jej ciotka Isabel, która pokochała dziewczynę jak własną córkę. Niestety Valentina ma kuzynkę Ivanę, która zazdrości jej wszystkiego, co posiada, nawet narzeczonego, Alonsa Peñalvert.

Valentina jest przeszczęśliwa i w swoich modlitwach dziękuje Bogu za zesłanie jej najwspanialszego mężczyzny na świecie. Dziewczyna nie zdaje sobie sprawy z tego, że mężczyzna nie jest jej wierny – Alonso i Ivana spędzają popołudnie w jego mieszkaniu. Kiedy on błaga ją, by ta została dłużej, Ivana tłumaczy, że musi iść na wieczór panieński swojej kuzynki Valentiny. Z cynizmem radzi mu, by był cierpliwy i nadal realizował ich wspólny niecny plan – niech ożeni się z Valentiną, a po powrocie z miesiąca miodowego zażąda rozwodu – wtedy będą mogli być już razem na zawsze. Alonso dokładnie podlicza cały majątek Valentiny i dochodzi do wniosku, że ślub z nią będzie najlepszym interesem w jego życiu.

Felipe mówi Alonso, że Ivana wpadła mu w oko. Twierdzi, że on jako jedyny naprawdę troszczy się o Ivanę. Valentina mówi Ivanie, że w dniu ślubu zamierza spotkać się z jej chłopakiem. Dziewczyna cynicznie udaje, że się z tego cieszy, obejmuje ją czule mówiąc, że kocha ją jak własną rodzoną siostrę. Gabriela mówi Valentinie, że nie lubi jej kuzynki Ivany, ponieważ ta jest bardzo fałszywa. Valentina prosi Gabrielę, aby ta nie krytykowała tak bardzo Ivany. Alonso mówi Valentinie, że muszą odwołać ślub.

Emisja 2 marca o godz. 17:00 w TVN 7 / Materiały TVN / Fot. Televisa

“Kobieta ze stali” (Soy tu dueña), telenowela, Meksyk 2010; Reżyseria: Salvador Garcini; Występują: Lucero, Fernando Colunga, Gabriela Spanic, Sergio Goyri, Jacqueline Andere, Ana Martín, Eduardo Capetillo, David Zepeda; Strona: www.novela.pl/kobieta-ze-stali.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.