Wysokie wyniki oglądalności oraz jakość serialu “Czerwonego Orzeł” przyciąga nie tylko hiszpańskich aktorów telewizyjnych, ale i kinowych. Jak informuje RTVE ostatnio do obsady dołączyła Carmen Maura. Znana z filmów “Kobieta na skraju załamania nerwowego” i “Volver” aktorka wcieli się w postać księżnej Olivii de Fournier, mentorki Lucrecii (Miryam Gallego) z czasów młodości. To ona wprowadziła ją do świata wyższych sfer, kiedy po ślubie z markizem de Santillana była odrzucana przez swoje plebejskie pochodzenie.

W ósmym sezonie “Czerwonego Orła” pojawi się również inne twarz Eusebio Poncela (“Intacto”). Aktor zagra zdrajcę Hiszpańskiej Korony, który stanął po stronie rdzennych mieszkańców Ameryki w wojnach z kolonistami. Obsadę uzupełnią także postaci kreowane przez Gabino Diego (“Cha Cha Cha”), który zagra oszusta, który będzie udawał szlachcica, żeby zdobyć względy markizy; Nicolasa Coronado, Enrique San Francisco oraz Florentino Fernándeza.

Serial o przygodach zamaskowanego bohatera z XVII wiecznej Hiszpanii jest mocną pozycją hiszpańskiej telewizji publicznej i jedną z najpopularniejszych produkcji ostatniej dekady. Emisja szóstego sezonu gromadziła ponad 4 miliony widzów. Sezon siódmy serialu został nakręcony jeszcze w ubiegłym roku i jest gotowy do emisji, a jego producent Globomedia rozpoczął już zdjęcia do ósmego sezonu. W Polsce jak dotąd wyemitowano jedynie pięć sezonów. Pierwsze cztery wciąż są dostępne na platformie Player.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.