„Burza” – Odcinek 113

Marina oznajmia Damiánowi, że może odwiedzać córkę, kiedy tylko zechce, ale między nimi wszystko skończone. Ernesto przyznaje się Hernánowi, że

Marina oznajmia Damiánowi, że może odwiedzać córkę, kiedy tylko zechce, ale między nimi wszystko skończone. Ernesto przyznaje się Hernánowi, że jest jego ojcem. Zdradza też powody, dla których zabił jego matkę i ojczyma. Marcelino przekazuje José, że Hernán planuje ślub z Mariną na łodzi, ale nie zna dokładnej daty. Mężczyzna wpada na pomysł zatrudnienia sędzi – swojego kolegi.

Esthercita proponuje Ernestowi kąpiel. Następnie podaje mu drinka doprawionego narkotykami. José informuje, że policja podejrzewa, że narzeczony Mariny zabił swoją byłą dziewczynę, która pracowała dla policji. Podejrzewa, że dowody, które udało się jej zebrać przed śmiercią nadal są w domu Saldañi. Mercedes próbuje przekonać córkę, że jej przyszły mąż jest przestępcą. Esthercita informuje wspólnika o śmierci Ernesta. Dziewczyna wraca do domu. Fulgencio grozi Nereo śmiercią. Córka staje w obronie mężczyzny. Wmawia ojcu, że Ernesto chciał ją zabić, a Nereo uratował jej życie.

Lázaro pyta żonę, czy jest kochanką Fulgencia. Dziewczyna czuje się urażona jego pytaniem i prosi, by odszedł. Mercedes proponuje Úrsuli sporą sumę pieniędzy za wpuszczenie jej do domu Hernána. Marina wypytuje narzeczonego o jego interesy. Hernán obiecuje, że o wszystkim jej powie na jachcie. Mercedes znajduje dowody winy Saldañi. Mężczyzna dowiaduje się o jej śledztwie i zleca zabicie jej. Ludzie Hernána strzelają do Mercedes i José. Hernán oświadcza Marinie, że na jachcie jest ksiądz, który udzieli im ślubu. Kiedy dziewczyna nie zgadza się, narzeczony grozi, ze wrzuci jej córeczkę do wody.

Emisja 17 lutego o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.


Comments

  1. ale kazdy ja ostrzegal jaki jest hernan

  2. to sie marina przekona wkoncu jaki jest herman naiwna

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.