„Niewinna intryga” – Odcinek 117

Eduardo mówi Blance, że wniósł oskarżenie przeciwko Orianie i wkrótce zapłaci za uczynione zło. Tita dowiaduje się o śmierci Rafaela.

Eduardo mówi Blance, że wniósł oskarżenie przeciwko Orianie i wkrótce zapłaci za uczynione zło. Tita dowiaduje się o śmierci Rafaela. Eduardo uprzedza Raquel, że wpadła w pułapkę Blanki, która zdobyła dowody na jej powiązania z handlem bronią. Jorge i Cristóbal znajdują dokumenty o ładunkach z bronią.

Karina informuje Blancę, że Rafael nie żyje. Simona także dowiaduje się o jego śmierci i jest zrozpaczona. Raquel obawia się, że Valentina może ją wydać i postanawia się jej pozbyć. Najpierw próbuje strącić ją ze schodów, a później wrzucić do basenu, żeby się utopiła. Adriano jest zły na Eduardo, że zostawił Valentinę samą z Raquel. Eduardo, Cristóbal i Jorge składają oskarżenie przeciwko Raquel.

Emisja 18 lutego o godz. 6:55 w TVN7 / Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

“Niewinna intryga” (La impostora), telenowela, Meksyk, 2014; Reżyseria: Carlos Villegas; Występują: Christian Bach, Sebastián Zurita, Lisette Morelos, Manuel Landeta, Begoña Narváez, Jonathan Islas, Mauricio Henao; Strona: www.novela.pl/niewinna-intryga.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.