„Burza” – Odcinek 108

Damián żąda dowodu słów Esthercity jeszcze tego samego dnia. Zapewnia Marinę, że żona kłamie. Mercedes cieszy się, że Ernesto siedzi

Damián żąda dowodu słów Esthercity jeszcze tego samego dnia. Zapewnia Marinę, że żona kłamie. Mercedes cieszy się, że Ernesto siedzi w więzieniu. Obawia się jednak, że Hernán nadal przebywa na wolności i jest blisko jej córki. Robles uspokaja ją, że ma na oku Saldañę, ale nie może zatrzymać go, bo brakuje mu dowodów. Hernán namawia Fulgencia, by zmusił lekarza do sfałszowania testu ciążowego Esthercity. Ojciec dziewczyny nie zgadza się. Wspólnik przekonuje go obietnicą oddania mu władzy w organizacji. Obiecuje, że po swoim ślubie i wyjeździe z Mariną z miasteczka, sfingują poronienie Esthercity.

Magdalena informuje matkę, że ona i siostra spróbują zbliżyć się do niej, ale uprzedza, że ich rany jeszcze nie zdążyły zagoić się. Szczęśliwa matka obiecuje, że zrobi wszystko, by uszczęśliwić je. Beátriz powoli odzyskuje władzę nad ciałem. Prosi Mercedes, by nikomu nic nie mówiła. Przyjaciółka obiecuje milczeć. Abigail nadal osacza Lázara. Chłopak odrzuca jej zaloty. Dziewczyna wmawia mu, że Jazmín jest kochanką Fulgencia. Dodaje, że burmistrz nawet kupił jej dom. Wynik testu ciążowego Esthercity jest pozytywny. Fabré domaga się testów na ojcostwo. Marina zaczyna wątpić w ukochanego.

Hernán łapie Lázara. Mówi mu, że wie, że nie zabił Roblesa. Chłopak przyznaje się, że przedostał się do organizacji, bo chciał ratować Jazmín i jej siostrę. Hernán postanawia uciszyć chłopaka na zawsze. W ostatniej chwili pojawia się Fulgencio i zapowiada, że nie pozwoli, by zabił mu syna.

Emisja 10 lutego o godz. 17:00 w TV 4

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.