„Rzeka kłamstw” – Odcinek 14

Atílio nie rozpoznaje Vegi. Michel i Patrícia spotykają się w szpitalu. Valdirene wybiera się na walkę zawodników MMA. Félix spogląda

Atílio nie rozpoznaje Vegi. Michel i Patrícia spotykają się w szpitalu. Valdirene wybiera się na walkę zawodników MMA. Félix spogląda podejrzliwie na Michela i Patrícię, gdy widzi jak opuszczają razem szpital. Ordália zdobywa dla Luciano pracę w szpitalu. Patrícia i Michel całują się. Atílio ucieka ze szpitala. Félix i Maciel biegną za nim.

Pilar pragnie odwzajemnić się Aline za prezent i także wręcza jej podarunek. Joana odkrywa, że Atílio opuścił swój pokój i zawiadamia doktora. Ninho odnajduje Palomę i prosi ją o rozmowę. Lutero i Joana dochodzą do wniosku, że Atílio opuścił mury szpitala. Tymczasem poszukiwany włóczy się niczym bezdomny po ulicach miasta. Maristela i Verônica czują się odpowiedzialne za zniknięcie Atílio.

Valdirene próbuje zakraść się do przebieralni Vitora Belforta, ale on ją wyrzuca. Alejandra jest zazdrosna kiedy widzi jak Ninho rozmyśla o Palomie.

Dostępny od czwartku 5 lutego w Player.pl / Materiały novela.pl / Fot. Globo

“Rzeka kłamstw” (Amor à vida), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Mauro Mendonça Filho; Występują: Paola Oliveira, Malvino Salvador, Juliano Cazarré, Mateus Solano, Vianessa Giácomo, Carol Castro, Ricardo Tozzi, Thiago Fragoso, Danielle Winits; Strona: www.novela.pl/rzeka-klamstw.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.