William Levy w nowej telenoweli!

Salvador Mejía, meksykański producent telewizyjny, przedstawił mediom protagonistę najnowszej telenoweli o roboczym tytule “Triunfo del amor”. Jednocześnie poinformował, iż planowana

Salvador Mejía, meksykański producent telewizyjny, przedstawił mediom protagonistę najnowszej telenoweli o roboczym tytule “Triunfo del amor”. Jednocześnie poinformował, iż planowana od dłuższego czasu premiera serialu “Herencia de sangre”, będącego odświeżoną wersją “Cuna de lobos” z 1986 roku, ze względów logistycznych zostaje przesunięta na późniejszy termin.

Telenowela “Triunfo del amor” planowana jest na sierpień. Wiadomo, iż jedną z aktorek, której udział został już potwierdzony jest Victoria Ruffo.

– To znakomita kobieta, pod każdym względem, a dla mnie jako aktora jest jak prezent. O protagonistce jeszcze nic nie wiem, to nie moja działka – skomentował krótko William.

Zapytany o Elizabeth Gutiérrez odpowiedział, że ma się świetnie i wróciła do Telemundo, gdzie zagra główną rolę w nowej telenoweli “El fantasma de Elena” (która najprawdopodobniej zastąpi pasmo “¿Dónde está Elisa?”) razem z Segundem Cernadas i Aną Layevską.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.