Widzowie Czwórki śledzą z entuzjazmem "Nie igraj z aniołem" | novela.pl

Widzowie Czwórki śledzą z entuzjazmem “Nie igraj z aniołem”

novela.pl 7 marca 2018 40

Emitowana po raz piąty w Czwórce meksykańska telenowela “Nie igraj z aniołem” z Maite Perroni i Williamem Levy w rolach głównych gromadzi półmilionową widownię

Widzowie Czwórki śledzą z entuzjazmem “Nie igraj z aniołem”

Kto nie wierzył, że publiczność Czwórki stęskniła się za losami Marichuy i Juana Miguela był w błędzie. Meksykańska telenowela “Nie igraj z aniołem”, emitowana każdego popołudnia od godziny 16:00 w podwójnej dawce, dobrze sobie poczyna. Tylko w minionym tygodniu śledziło ją średnio 467,4 tys. osób (4,1% udziałów w rynku) i każdego dnia dni wskakuje do piątki najchętniej oglądanych pozycji stacji. We wtorek 27 lutego zebrała przed telewizorami nawet 589 tys. osób (4,57% udziałów).

Telenowela “Nie igraj z aniołem” zdołała zainteresować publiczność zebraną przez “Esmeraldę”, której ostatnie odcinki (136. i 137.) z początku lutego obejrzało odpowiednio 773,8 tys. (6,41% udziałów) i 725, 4 tys. (7,47% udziałów) widzów.

Widzów zachęcamy do odwiedzania strony www.nieigrajzaniolem.novela.pl, gdzie każdego dnia znajdą nowe opisy odcinków, oraz do polubienia strony @NieIgrajZAniolemTV4 na Facebooku.

40 komentarzy »

 1. Paulina 29 marca 2018 o 16:28 - Reply

  Ależ ta postać Marichuj jest wkurzajaca 😕Viviana była dobra, przynajmniej coś się działo to ja usmiercili 😕

 2. Anymaniaca. 28 marca 2018 o 16:29 - Reply

  Nie przepadam za „Nie igraj z aniołem” chociaż jest już sto razy lepsze niż „Esmeralda”. Jest dużo fajnych telek, które na polskie realia pewnie nie ujrzą światła dziennnego tak jak na przykład nowa „Hijas de la luna”. Mam nadzieje, ze doczekam takiego dnia, gdy zostanie puszczona.

 3. SALOMEA 18 marca 2018 o 01:40 - Reply

  Brzydulla Betty Kolumbia ,Corka Przeznaczenia .

 4. SALOMEA 18 marca 2018 o 01:34 - Reply

  IZULKA pisz sama za siebie ,nie kazdy chce ogladac telenowele lo imperdonable itp .Ja na przykald chce CIELO ROJO ,Azteca La Loba .Albo powtorki Cud Milosci Angela Rosalinda Fiorella ,Cristina ,Nigdy cie Nie Zapomne ,Wiosenna Namietnosc ,Bialy Welon Grzesznica .

 5. rosso 17 marca 2018 o 21:48 - Reply

  Zanim zacznie się myśleć o emisji nowego serialu,należałoby pomyśleć o dokończeniu “Drogi do szczęścia”.

 6. Izulka 17 marca 2018 o 21:09 - Reply

  Przecież skoro “Nie igraj z aniołem” ma takie dobre wyniki oglądalności to Czwórka mogłaby spróbować z nową telką w paśmie o 17.00 np. “Mi adorable maldicion” lub “Vino el amor”. Nie lubię klasyków ale jeśli mieliby puścić jakąś nową telenowele to najlepiej klasyczną bo takie mają zwykle największą oglądalność w Polsce. Niestety moce telenowele jak np. “Pasion y poder” lub “Pasion Prohibida” nie przyjęły by się w Polsce choć telenowele są wspaniałe. Najpierw mogliby dać klasyk a potem jakieś moce bo ile razy można oglądać same klasyki na jedno kopyto? Albo mogliby dać “Lo imperdonable” z Aną Brendą bo to chyba najbardziej wyczekiwana telka w Polsce.

 7. Prawdziwa prawda 17 marca 2018 o 15:26 - Reply

  Bez sensu. Teraz jest bardzo dużo nowych super telenoweli ,meksykańskich, których nasza telewizja nie chcę wyemitować.Ja obejrzałam już 5 nowości i oglądam dalej.
  Dobrze, że są w necie. TV4 nie ma już po co włączać. Telewizja robi bardzo żle, oglądalność strasznie spadła. fani telenowel oglądają je już w necie.

 8. Marisol 12 marca 2018 o 18:43 - Reply

  Nie chce cię zasmucac ale watpie ze cos nowego puszcza to graniczy z cudem juz :(. Najpewniej dalej bede powtarzac telki czwórki chyba znowu bedzie Dzikie serce

Komentarze »


X