W kiepskiej formie

William Levy nie ma ostatnio najlepszego humoru. Aktor już od jakiegoś czasu skarży się na pracę na planie “La Tempestad“.

William Levy nie ma ostatnio najlepszego humoru.

Aktor już od jakiegoś czasu skarży się na pracę na planie “La Tempestad“. Stres i wielogodzinna praca na planie (czasami nawet po 23 godzin) powodują, że wycieńczenie daje swoje efekty w postaci np.: worów pod oczami. Co więcej, aktor narzeka, że za mało czasu ma na relaks i czas z rodziną.

Jakby tego było mało w weekend William nabawił się małej kontuzji, wychodząc z centrum handlowego, skręcił nogę. Następnie, zmniejszając powagę sytuacji, zagrał w piłkę nożną. Na skutki nie trzeba było długo czekać.

Udanego początku tygodnia… Kapitana Fabre i mój był trochę bolesny. Wczoraj wychodząc z galerii handlowej, skręciłem nogę, a następnie dobiłem ją, grając w piłkę nożną… Nic się nie stało! – napisał na swoim profilu aktor i zamieścił poniższą fotkę.

Fot.:Twitter
Fot.:Twitter

Tymczasem coraz głośniej się mówi, że z powodu wątpliwego sukcesu “La Tempestad” oraz drobnych problemów z Levym, telenowela może mieć przyśpieszony finał. Ostatnie odcinki mogą zostać wyemitowane w listopadzie, a nie jak wcześniej zakładano, w styczniu 2014 r. Na razie jednak brak oficjalnego komunikatu Televisy w tej sprawie.Comments

 1. w nie igraj z aniołem był jednak najlepszy

 2. ja też uważam, że Wiliam zaczął zadzierać nosa. ma wyłożone na meksykańskie telenowele, bo już czeka na niego Los Angeles. a prawda jest taka, że dzięki telenowelom zaistniał w świecie i powinien być za to wdzięczny.

 3. William już nie chce grać w telenowelach i tyle ma to gdzieś,jak LT się skończy pewnie da na mszę w podzięce.Nie dziwię się że jest zmęczony ale chyba nie tylko on cała ekipa też pracuje.Mnie zachwycił rolą w Nie igraj z aniołem grał naturalnie,w Triumfie grał byle jak a Sortilegio nie oglądałam może looknę na tą telkę kiedyś.Nie wiem po co to zdjęcie na twitterze nogi niedługo za przeproszeniem zdjęcia tyłka z siniakiem będą pokazywać.

 4. To może jakiś odpoczynek się należy ? On od początku tej telenoweli ma jakieś problemy. Koszmar

 5. Ta Telenowela nie bedzie dobra ,nawet inni aktorzy popularni w Tej Telcie nie pomoga .

 6. Nie wysila się za bardzo i to widać. Niestety ma skłonność do worków pod oczami… i to wcale nie z przemęczenia tylko ma tak w genach. Fajnie grał w Sortilegio i w Nie igraj z aniołem.
  La Tempestad podoba mi się.

 7. ma się za lepszego o innych i niedługo nikt nie będzie chciał z nim pracować. Lubię go za rolę w Sortilegio, ale już w Triumfie było widać, że nie chce mu się grać. Jeśli główny aktor nie wkłada w swoją pracę maksymalnego wysiłku, to telenowela nie odniesie sukcesu…

 8. Ja Wiliama bardzo lubiłam za czasów Nie igraj z aniołem oraz Sortilegio. Natomiast teraz uważam, że sodówka uderzyła mu mocno do głowy. Po za tym,że jest przystojny ma niewiele do zaoferowania. Szkoda, mam nadzieję, że sie opamięta i przestanie gwiazdorzyć

 9. rzeczywiście, LT to tzw. fracaso

 10. heh i niech skończą jak najszybciej z LT bo ta telka to gniot!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.