Kojarzona z telenowel „Prawo pożądania” i „Meandry miłości” meksykańska aktorka Lorena Rojas przygotowuje się do nowej roli antagonistki. Lorena nie chce na razie zdradzać szczegółów swojego kontraktu. W rozmowie z mediami wyznała jedynie jak bardzo cieszy się z otrzymanej szansy. „To piękna telenowela z postacią, na którą czekałam od dłuższego czasu. Zagram czarny charakter i wierzę, że będę się z niego bardzo cieszyć” – podkreśliła. Aktorka nie chciała powiedzieć ani tytułu telenoweli, ani wytwórni z którą zawarła kontrakt. Wiadomo jedynie, że zdjęcia powstaną w Miami. Czyżby zatem aktorka szykowała się do powrotu do Telemundo?


9 KOMENTARZE

  1. do KAMY: jak wszyscy ludzie tak i lorena sie zestarzala i moze nie wiesz ale stoczyla walke z rakiem piersi, zastanow sie co piszesz chyba ze wolisz aktorki pelne operacji plastycznych

  2. Lorena to wspaniała kobieta jest wzorem dla mnie do naśladowania, Venevision nie będzie dobrym wyborem , nie ma takich wpływów jak Telemundo czy Televisa, a do Telemundo bym na Jej miejscu nie powróci, po tym jak Ją potraktowali , chciaz wszystko się zmienia , może teraz zmienili sie ludzie tam pracujący , czas pokaze.

  3. Lorena to wspaniała kobieta jest worem dla mnie do naśladowania, Venevision nie będzie dobrym wyborem , nie ma takich wpływów jak Telemundo czy Televisa, a do Telemundo bym na Jej miejscu nie powróci, po tym jak Ją potraktowali , chciaz wszystko się zmienia , może teraz zmienili sie ludzie tam pracujący , czas pokaze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.