Okazuje się, że Lorena Rojas do końca życia może być zmuszona do kuracji antynowotworowej, po tym, jak lekarze wykryli u niej przerzuty kilka miesięcy temu.

41-letnia aktorka została po raz pierwszy zdiagnozowana w 2008 r., kiedy lekarze stwierdzili u niej nowotwór piersi. Aktorka od razu udała się na leczenie i po trzech miesiącach wygrała swoją bitwę o życie. Niestety, tylko bitwę. We wrześniu ub.r. lekarze wykryli przerzuty.

Mam dobre dni i gorsze. W odróżnieniu do pierwszego razu, kiedy stwierdzono u mnie chorobę, jestem emocjonalnie przygotowana do walki z tym złem, które zagościło w moim ciele – wyznała aktorka, która obecnie łączy leczenie z pracą na planie nowej telenoweli Venevision, „Rosario”.


4 KOMENTARZE

  1. Mam nadzieję, że Lorena nie będzie do końca życia chora, myślę że upora się z tym szybciej. Wierze w nią i przekazuje jej bardzo dużo pozytywnej energii. To jedna z najlepszych aktorek, Lorena jest po prostu cudowna ;) !

  2. kocham cie loreno, jestes wspaniala i napewno sobie poradzisz wydaje mi sie ze to sen…a jednak piszemy do siebie na twitterze…ja napisalam ci ze masz wielkie wsparcie w Polsce a ty wysluchalas mojej histori, ktora nie miala zakonczenia happy end.

  3. Tak mi szkoda Lore,życzę jej aby w końcu pokonała tą straszną chorobę raz na zawsze.Zawsze grała w fajnych telkach jak „Prawo Pożądania” czy „Meandry miłości”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.