Kolejna niespodzianka

Los nagradza Lorenę Rojas za wszystkie cierpienia. Niedawno aktorka została mamą adoptowanej dziewczynki i jak się okazało, to nie koniec

Los nagradza Lorenę Rojas za wszystkie cierpienia. Niedawno aktorka została mamą adoptowanej dziewczynki i jak się okazało, to nie koniec niespodzianek. Aktorkę czekają kolejne zmiany w życiu osobistym.

Ostatnio ukochany Rojas, 35-letni Jorge Monge, w trakcie trwania sztuki, w której oboje grali, w obecności przyjaciół, poprosił 45-letnią aktorkę o rękę.

To piękna niespodzianka, w którą jeszcze nie mogę uwierzyć. Nie miałam pojęcia, nie zorientowałam się, co się szykuje… Byli obecni wszyscy przyjaciele. Genialne! Piękny pomysł miał Jorge… To była magia – wyznała szczęśliwa narzeczona w programie „El nuevo día”.

Monge jest hiszpańskim pomysłodawcą i fundatorem „mikroteatru” – projektu, który polega na kwadransowych przedstawieniach w obecności piętnastoosobowej widowni.

Ostatnie pokazy odbywały się w Miami, a ten jeden szczególny zawierał w sobie występ Loreny i Jorge na scenie. W przypadku wcześniejszych przedstawień aktorka nie występowała z uwagi na inne zobowiązania zawodowe. Tym razem wszystko zostało tak zorganizowane, żeby Rojas mogła stanąć na deskach teatru obok swojego chłopaka.

Pierścionek został wręczony i padło pytanie w ostatniej minucie przedstawienia. Przyszły zięć chciał mieć pewność, że świadkiem wydarzenia będzie mama Loreny.Comments

  1. Mnie również, bardzo to cieszy , wilokrotnie to powtarzałem że Lorena zasługuje na szczęście, dzięki temu że Rojas ma teraz dobry czas dla siebie, to Ja też jestem szczęśliwy.

  2. Bardzo się cieszę że Lorenka jest szczęśliwa:)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.