Kolejny krok

Osiem miesięcy po zerwaniu z Armando Araizą, Lorena Rojas dała sobie kolejną szansę na szczęście i otworzyła serce na miłość.

Osiem miesięcy po zerwaniu z Armando Araizą, Lorena Rojas dała sobie kolejną szansę na szczęście i otworzyła serce na miłość. Ostatnio aktorka widziana była ze swoim nowym chłopakiem, 35-letnim Jorge Monge, z którym podobno spotyka się już od pięciu miesięcy.

Aktorka podjęła także ważną decyzję i postanowiła zrobić kolejny krok w swoim związku: zamieszkać z ukochanym. W domu aktorki w Meksyku zakochani zamierzają cieszyć się sobą zanim aktorka wróci do pracy.

Zdaje się, że sprawa jest naprawdę poważna, bo para rozpoczęła już formalności adopcyjne.

Nowy wybranek Loreny jest hiszpańskim biznesmenem. Pomysłodawcą i fundatorem tzw. mikroteatrów (serii sztuk trwających od 12 do 15 minut przy udziale piętnastoosobowej widowni).Comments

  1. Gratuluje Lorenie z całego serca wierzę bardzo mocno że będzie szczęśliwa i zaadoptuje dziecko. To wspaniała osoba i zasługuje na wszystko!

  2. Gratuluje Lorenie z całego serca wierzę bardzo mocno że będzie szczęśliwa i zaadoptuje dziecko. To wspaniała osoba i zasługuje na wszystko!

  3. Uwielbiam Lore jest tak dzielną kobietą do tego piękną i świetną aktorką. Oby to był ten jedyny i zaadoptowali dziecko ona tak o tym marzy:)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.