Silvia Navarro („Kiedy się zakocham”) świętowała pierwszy rok działalności swojej restauracji „Sabor Amor”. Na uroczystości byli obecni przyjaciele gwiazdy oraz liczni przedstawiciele mediów. Korzystając z okazji aktorka wyraziła wdzięczność za rolę w telenoweli „Amor Bravío”. „Uważam, że Carlos Moreno ma niezwykle celne oko do kompletowania świetnych zespołów pracujących przy jego telenowelach. Zawsze panują między nami niezwykła harmonia oraz pozytywne wibracje”  – wyznała przedsiębiorcza aktorka.

Wielu lat sukcesów życzyła swojej przyjaciółce Grettell Valdez, aktorka przyznała, że jest wielką fanką smaków serwowanych w restauracji Silvii. Z pośród grona przyjaciół z planu telenoweli „Kiedy się zakocham…” na uroczystości pojawili się także Aleida Núñez oraz Alfredo Adame.


7 KOMENTARZE

  1. ja ją pokochałam w Kiedy się zakocham jest świetna a przede wszystkim naturalna jak gra i w życiu tez bo widziałam kilka wywiadów z nią taka sama jak w serialu.A jeszcze jedną spawe chciałam poruszyc jak media potrafią pierdoły opowiadać i snuć sensacje w artykule z tej strony o kulisach keidy się… było że Silvia i Aleida Nunez się nie lubią i unikają to dziwne bo gdyby tak było nie przyszła by do jej restauracji !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.