Tak długo oczekiwany powrót Loreny Rojas do telenowel po ciężkiej chorobie w końcu stanie się faktem. Lorena 9 sierpnia zaczyna zdjęcia do nowej telenoweli meksykańskiej wytwórni Azteca Entre el amor y el deseo, będącą odświeżoną wersją brazylijskiego hitu sprzed lat Louco amor. Premiera tego dzieła przewidziana jest w Meksyku na 27 września br.

Oprócz zdjęć w ojczystym kraju Loreny ekipa wyruszy również do Kanady. Pięknej aktorce partnerować będzie przystojny Víctor González, pamiętany w Polsce z telenoweli Miłość inna niż mówią. Oprócz niego w obsadzie znajdzie się sama śmietanka aktorska Azteci. Telenowela emitowana będzie w najlepszym czasie antenowym, o 21:00.

Lorena bardzo cieszy się z współpracy z nowa wytwórnią, która przyjęła ją z otwartymi ramionami, po rozczarowującym zakończeniu współpracy z Telemundo. Azteca liczy na spektakularny sukces nowej telenoweli mając doskonała obsadę i scenariusz samego Gilberto Bragi, autora emitowanych w Polsce telenowel: W rytmie disco czy Duszny raj. Historia przemysłu filmowego pokazuje, że opłaca się współpracować z brazylijskim Globo. Obecnie kręcona przez te wytwórnię razem z Telemundo nowa wersja Klona stała się szybko światowym hitem.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.