Powrót Divy?!

Ta informacja nie ucieszy młodych fanów telenowel, ale być może zaskoczy grono starszych. Jak donoszą meksykańskie media, na korytarzach Televisy

Ta informacja nie ucieszy młodych fanów telenowel, ale być może zaskoczy grono starszych. Jak donoszą meksykańskie media, na korytarzach Televisy mówi się coraz głośniej o powrocie Veronici Castro do telenowel. Gdyby informacja ta miała potwierdzić się już w przyszłym roku będziemy oglądać meksykańską divę na szklanych ekranach.

Jeden z pracowników Televisy miałby zdradzić, że firma szykuje wielki powrót gwiazdy lat 70. i 80. 60-letnia aktorka miałaby zagrać główną rolę w produkcji swojego brata, Jose Alberto Castro. Producent już ponoć rozgląda się za idealnym kandydatem na partnera dla siostry. Także zaczyna już poszukiwania młodych, zdolnych aktorów, którzy zagrają jej dzieci. Póki co żadne nazwiska jeszcze nie padają.

Ponoć gwiazda już przygotowuje się do swojego wielkiego powrotu. W tym celu niedawno odwiedziła w Argentynie swojego chirurga plastycznego, który miał pomóc przywrócić jej dawny blask.

Tym razem pozbyliśmy się worków pod oczami oraz wygładziliśmy kilka zmarszczek. Podnieśliśmy lekko brwi i wygładziliśmy czoło za pomocą botoksu. Zawsze, kiedy pojawia się pyta, czy należy coś poprawić. Odpowiadam, że cały czas jest piękna i jak przyjdzie moment, że będzie potrzebowała większej ingerencji chirurgicznej, zrobimy to – zdradza plastyk gwiazdy, dr Juri.


Comments

  1. Nie pamiętam jej widocznie za młoda jestem, ale nazwisko kojarzę. Rzeczywiście w młodości była ładna sprawdziłam a Lucia Mendez jaka była piękna pamiętam ją z telki Ty albo nikt.

  2. Oby ta korekcja plastyczna nie odbiła się na jej grze aktorskiej, tak jak w przypadku Boyer.

    1. Do czego pijesz z Angy????
      Ona powiększyła sobie tylko biust a jej talent aktorski jest imponujący, ciągle się rozwija.

  3. nie przepadam za nią ale wole ją od tych niedoswiadczonych nie umiejacych grac aktoreczek typu Navarette czy Zuria

  4. Wpiszcie sobie jej imię i nazwisko w gogle, a zobaczycie, że jako młoda kobieta była przepiękna, ale teraźniejsze zdjęcia…! No cóż, operacje zrobiły z niej kogoś na podobieństwo transwestyty ;|

  5. ja nigdy nie widziałam tel z jej udziałem i szczerze to mam gdzieś czy sobie coś poprawia w urodzie czy nie bo interesuje mnie tylko jak gra czy jest dobrą aktorką.Nie lubię ingerencji chirurgicznych a szczególnie u starszych już kobiet bo wyglądają sztucznie z wygładzoną cera itd ale w krajach latynoskich to u nich jest już na porządku dziennym poprawianie się co prawda na pewno stać na to tylko zamożnych. Jedyny plus dla niej za to że nie kryje się z tym bo wielu jest takich co buzia jak pupcia u niemowlęcia i zastrzeganie że nie to natura taka ….na pewno!!!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.