Gabriel Soto zdaje się ruszać do przodu ze swoim życiem.

Jeszcze niedawno media zza oceanu donosiły, że 38-letni aktor szukał pogodzenia z byłą dziewczyną i matką swojej córeczki, Géraldine Bazán. Wówczas ona kategorycznie odrzuciła taka możliwość i dała Gabrielowi jasno do zrozumienia, że jego wysiłki nie mają sensu. Nieoficjalnie mówiło się, że w życiu aktorki pojawił się nowy mężczyzna.

Gabriel nie rozpaczał długo po odrzuceniu przez Bazán i dał sobie kolejną szansę na szczęście. Ostatnio Soto został przyłapany przez paparazzi z nową dziewczyną – tajemniczą modelką na ulicy. Fotoreporterzy uwiecznili na zdjęciach, jak para nie szczędziła sobie czułości. Obecni na miejscu dziennikarze odnotowali także fakt, że, aktor nie podjechał z nową dziewczyną pod Televisę, a wysadził ją trzy uliczki wcześniej. Czyżby nie chciał, aby jego nowy związek wyszedł na jaw?


3 KOMENTARZE

  1. Gabriel i Geraldine co chwila się rozstawali i schodzili dobrze że już zakończyli ten związek widocznie się nie kochali zbyt mocno,wiadomo że w świecie showbiznesu długo nie płacze się po rozstaniu tylko raz dwa ktoś nowy się trafi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.