Nathalie Lartilleux, producentka bijącej rekordy popularności telenoweli “Corazón indomable” najprawdopodobniej już w przyszłym roku zrealizuje remake kultowej “María la del barrio”, która także w Polsce była prawdziwym hitem pod koniec lat 90-tych. Mówi się, że to właśnie powracająca do telenowel Maite Perroni miałaby zagrać tytułową rolę, która przed laty wyniosła na szczyty sławy niezapomnianą Thalíę.

W wypowiedzi dla programu Hoy , aktorka wyznała, ze byłoby bardzo miło być gwiazdą tej historii, ale niestety nie ma żadnych informacji na ten temat.  Jest to historia, którą bardzo lubię, są postacie, których się nie zapomina, które na zawsze kradną serca ludzi, więc byłoby to coś miłego. Nie wiem, na prawdę nie mam informacji na ten temat – wyznała gwiazda.

“Maria z Przedmieścia” (María la del Barrio) to meksykańska telenowela z lat 1995-1996. Główne role zagrali w niej Thalía i Fernando Colunga. Maria to młoda, doświadczona przez los dziewczyna. Zajmuje się zbieraniem śmieci, żyje z tego co znajdzie na ulicy. Po śmierci swojej opiekunki otrzymuje pracę służącej w rezydencji rodziny de la Vega. Tu okazuje się, że wysypisko śmieci było rajem w porównaniu z tym, co czeka biedną dziewczynę szykanowaną przez domowników.


35 KOMENTARZE

  1. Podobno Maite rozmawiała już Nathalie Lartilleux odnośnie roli i ze względu na to że nie wie jak długo trwać będzie promocja jej płyty, stąd jej rola nie może ograniczać Maite jako solistki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.