Telemundo we współpracy z Argos rozpocznie wkrótce w Meksyku zdjęcia do “La Impostora”, nowej telenoweli w której jak już wcześniej informowaliśmy główne role zagrają Sebastián Zurita i Lisette Morelos. Głównym czarnym charakterem wybrana została natomiast Christian Bach.

Aktorka, która wystąpiła ostatnio w hitowej telenoweli “La Patrona”  zagra teraz u boku syna w historii z pod pióra Sebastiána Arrau (“El rostro de la venganza”).

Głowna bohaterką “La impostora”  jest Blanca Guerrero, piękna aktorka, która na skutek zrządzenia losu zostaje kelnerką w urokliwej restauracji przeznaczonej dla turystów. Blanca dostaje wielką szansę od losu, gdy zostaje dostrzeżona i wynajęta przez hollywoodzkiego aktora Adriano Ferrarę. Jako bogata milionerka z Nowego Jorku pod przybranym nazwiskiem Victoria San Marino  ma przeniknąć do rodziny Altamira. Jej celem zostaje ustalenie pobytu dziecka, które Adriano miał przed dwudziestoma laty z Alexandrą. Plan Adriano zostaje zagrożony, gdy Blanca zakochuje się w Eduardo, bogatym i charyzmatycznym członku rodziny Altamira.

Produkcja zadebiutuje w USA na początku przyszłego roku. Zastąpi w ramówce miejsce telenoweli “Dama y Obrero”.


3 KOMENTARZE

  1. Ta telenowela zapowiada się bardzo ciekawie i fajnie że Christian będzie grać. Szkoda tylko że nie pozostali jako proci Litzy i Fabian Rios:(

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.