Tę noc Martina Stoessel zapamięta na długo. Teatr Kolumba. Rozdanie nagród Martín Fierro 2013. Serial “Violetta” na dwie nominacje zdobywa 2 nagrody. Pierwsza przypada dla protagonistki, Martiny, w kategorii “Odkrycie roku”. Druga wędruje do producentów za “Najlepszy serial młodzieżowy”.

Przyłapana na czerwonym dywanie w foyer teatru Martina wyznała jak wiele radości przynoszą jej występy na scenie w ramach “Violetta tour”. “Występujemy dwa razy dziennie, a teraz, gdy skończyły się wakacje będziemy występować w każdy weekend. Później ruszamy w trasę. Łącznie 65 spektakli. Robię to, co kocham i próbuję się tym nacieszyć. Jestem szczęśliwa” – mówiła do kamery z uśmiechem na twarzy.

Martina Stoessel była pierwszą nagrodzoną wczorajszego wieczora. Wzruszona, ze łzami w oczach i drżącym głosem powiedziała: “Nie mogę uwierzyć. Bardzo dziękuję rodzicom, bratu, wszystkim, którzy byli ze mną w tym tak ważnym etapie mojego życia, kolegom z planu, którzy nie mogli być dzisiaj obecni – bardzo was kocham -, Disneyowi i Pol-ce. Nie mogę w to uwierzyć. Dziękuję!”. To samo szczęście i te same emocje przyniosła młodej aktorce wygrana serialu “Violetta” w kategorii “Najlepszy serial młodzieżowy”, co można zobaczyć na załączonych poniżej materiałach wideo.

[tabs tab1=”Odkrycie roku” tab2=”Najlepszy serial młodzieżowy”]

[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]

[/tabs]


54 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.