Wczoraj Teatr Kolumba w Argentynie otworzył swoje drzwi, aby przyjąć gwiazdy radia i telewizji, którzy ochodzili swoje święto. Ceremonia rozdania nagród Martín Fierro, nazywanych argentyńskimi Oscarami, po raz pierwszy odbyła się w tak niesamowitym miejscu i z obecnością publiczności na balkonach. Listę nominowanych prezentowaliśmy kilkanaście dni temu. Oto zwycięzcy!

Jako pierwsza i ze łzami w oczach na scenę teatru wkroczyła Martina Stoessel, zwyciężczyni w kategorii “Odkrycie roku”. “Nie mogę uwierzyć” – powtórzyła dwukrotnie, dziękując Disneyowi, Pol-ka Producciones oraz ekipie serialu za przygodę z “Violettą”.

Tytułem “Najlepszej aktorki drugoplanowej” APTRA uhonorowała Paola Barrientos za znakomitą kreację w telenoweli “Graduados”. “Uważaj na schody” – krzyczęli prowadzący galę, gdy ciężarna aktorka wchodziła na scenę, aby podziękować za wyróżnienie.

Za specjalny udział w serialu nagrodzona została Ana María Picchio za “Condicionados”. W odpowiedzi na komplementy Susany Gimenez i Marleya za znakomitą kreację rzekła: “Oreiro powiedziała mi: zrobię ci suknie, ale naucz się chodzić”. Statuetka dla “Najlepszego aktorka drugoplanowego” powędrowała do Leonarda Sbaraglia za serial “En terapia”. W kategorii “Temat przewodni” wybór padł na zespół Tan Biónica za utwór “Graduados”. Również za “Graduados” słusznie nagrodzeni zostali jej scenarzyści, Ernesto Korovsky, Silvia Fredjkes i Alejandro Quesada.

“Najlepszymi serialowymi antagonistami” wybrano Mercedes Morán i Guillermo Francellę za role w “El hombre de tu vida”, zaś tytuł “Najlepszych protagonistów” przypadł Isabel Macedo, za niepowtarzalną Patricię w “Graduados” oraz Danielowi Hendlerowi, także za “Graduados”.

“Najlepszym serialem młodzieżowym” okazała się “Violetta”, “Najlepszym serialem unitario”“En terapia”, natomiast tytuł “Najlepszej telenoweli” przypadł “Graduados”. Ta ostatnia została wyróżniona także w kategorii “Produkcja własna” oraz otrzymała najwiażniejszą statuetką wieczoru – Złotego Martína Fierro.

Listę wszystkich nagrodzonych można znaleźć na stronie http://www.telefe.com/2013/08/05/los-nominados/

[tabs tab1=”Czerwony dywan” tab2=”Gala”]

[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]

[/tabs]


3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.