Argentyńskie Oscary rozdane! | novela.pl

Argentyńskie Oscary rozdane!

novela.pl 6 sierpnia 2013 3
Argentyńskie Oscary rozdane!

Wczoraj Teatr Kolumba w Argentynie otworzył swoje drzwi, aby przyjąć gwiazdy radia i telewizji, którzy ochodzili swoje święto. Ceremonia rozdania nagród Martín Fierro, nazywanych argentyńskimi Oscarami, po raz pierwszy odbyła się w tak niesamowitym miejscu i z obecnością publiczności na balkonach. Listę nominowanych prezentowaliśmy kilkanaście dni temu. Oto zwycięzcy!

Jako pierwsza i ze łzami w oczach na scenę teatru wkroczyła Martina Stoessel, zwyciężczyni w kategorii “Odkrycie roku”. “Nie mogę uwierzyć” – powtórzyła dwukrotnie, dziękując Disneyowi, Pol-ka Producciones oraz ekipie serialu za przygodę z “Violettą”.

Tytułem “Najlepszej aktorki drugoplanowej” APTRA uhonorowała Paola Barrientos za znakomitą kreację w telenoweli “Graduados”. “Uważaj na schody” – krzyczęli prowadzący galę, gdy ciężarna aktorka wchodziła na scenę, aby podziękować za wyróżnienie.

Za specjalny udział w serialu nagrodzona została Ana María Picchio za “Condicionados”. W odpowiedzi na komplementy Susany Gimenez i Marleya za znakomitą kreację rzekła: “Oreiro powiedziała mi: zrobię ci suknie, ale naucz się chodzić”. Statuetka dla “Najlepszego aktorka drugoplanowego” powędrowała do Leonarda Sbaraglia za serial “En terapia”. W kategorii “Temat przewodni” wybór padł na zespół Tan Biónica za utwór “Graduados”. Również za “Graduados” słusznie nagrodzeni zostali jej scenarzyści, Ernesto Korovsky, Silvia Fredjkes i Alejandro Quesada.

“Najlepszymi serialowymi antagonistami” wybrano Mercedes Morán i Guillermo Francellę za role w “El hombre de tu vida”, zaś tytuł “Najlepszych protagonistów” przypadł Isabel Macedo, za niepowtarzalną Patricię w “Graduados” oraz Danielowi Hendlerowi, także za “Graduados”.

“Najlepszym serialem młodzieżowym” okazała się “Violetta”, “Najlepszym serialem unitario”“En terapia”, natomiast tytuł “Najlepszej telenoweli” przypadł “Graduados”. Ta ostatnia została wyróżniona także w kategorii “Produkcja własna” oraz otrzymała najwiażniejszą statuetką wieczoru – Złotego Martína Fierro.

Listę wszystkich nagrodzonych można znaleźć na stronie http://www.telefe.com/2013/08/05/los-nominados/

3 komentarze »

  1. AnIa 16 sierpnia 2013 o 13:11 - Reply

    oglądałam cały film i tylko 1 była Martina

  2. Maras 6 sierpnia 2013 o 16:31 - Reply

    Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych.

  3. joana 6 sierpnia 2013 o 11:03 - Reply

    Fajnie, że tam przyznają nagrody nie po znajomości tylko obiektywnie. Cieszę się z Isabel Macedo, zasłużyła.

Komentarze »


X