Fani Violetty niecierpliwie wyczekują nadejście lipca. I nie dlatego, że wtedy rozpoczną się wakacje. Przynajmniej nie tylko. 1 lipca do kin wejdzie pierwszy pełnometrażowy film z udziałem Martiny Stoessel pt. „Tini: Nowe życie Violetty” (oryg. Tini: El gran cambio de Violetta).

Włosko-argentyńska produkcja jest swego rodzaju pożegnaniem 18-letniej gwiazdki Disneya z postacią, która rozsławiła jej nazwisko na całym świecie. Obok Stoessel w filmie występują także Jorge Blanco, Adrián Salzedo, Diego Ramos i Ángela Molina. Reżyserem obrazu jest Juan Pablo Buscarini („Stefan malutki”, „Mistrz gry”).

Scenariusz filmu, napisany przez Ramóna Salazara, odzwierciedla wątki z pozaekranowego życia Tini i opowiada o tym, jak opuszcza ona świat „Violetty”, by samotnie wyruszyć po nieznane dotąd doświadczenia. To, co wydarzy się podczas zaledwie jednego lata, odmieni Violettę zarówno jako osobę, jak i artystkę.

[tabs tab1=”Tini: Nowe życie Violetty – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


5 KOMENTARZE

  1. Ten film będzie niesamowity.Ja już się nie mogę doczekać jak go zobaczę na dużym ekranie w kinie już 1 lipca tego roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.