Sabine Moussier jest znaną w meksykańskim show-biznesie kuguarzycą. Po zakończeniu związku z 25-letnim modelem Erickiem Sabaterem (sierpień 2012 r.), u boku aktorki już miesiąc później był inny model. Tym razem, 30-letnim Juanem Manuelem Pereyra.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Sabine i Juan Manuel mają się ku sobie. Para już spotykała się przez dwa lata, a swój związek zakończyła w 2008 r. Ale tym razem wydaje się, że związek będzie miał swój finał przed ołtarzem.

– Rozmawiamy o tym. Juan Manuel powiedział mi, że pragnie, żebym tym razem została jego żoną. Ale ustaliliśmy, że zrobimy to dopiero wówczas, kiedy dostaniemy zgodę chłopców. Kiedy spytaliśmy moje dzieci o ich opinie, radośnie krzyknęły i dały swoją aprobatę. A więc tak, szykujemy się do ślubu!
– wyznała szczęśliwa przyszła panna młoda.

Kolejny raz potwierdziło się powiedzenie, że gdzie był ogień, tam pozostają iskry. A prawdziwa miłość nie patrzy na liczby.


2 KOMENTARZE

  1. Według mnie Juan Manuel bardziej pasuje do Sabine niż jego poprzednik; mimo, że również jest sporo młodszy od aktorki. Wygląda na sympatycznego mężczyznę i oboje fajnie się prezentują jako para.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.