Irán Castillo na rekonwalescencji

Wyczyny na parkiecie w ostatniej edycji meksykańskiego “Tańca z gwiazdami” odbiły się na zdrowiu Irán Castillo. Nadmiar stresu w połączeniu

Wyczyny na parkiecie w ostatniej edycji meksykańskiego “Tańca z gwiazdami” odbiły się na zdrowiu Irán Castillo. Nadmiar stresu w połączeniu z nieżytem żołądka i zapaleniem jelita grubego zmusiły aktorkę do spowolnienia rytmu pracy. Irán zgodziła się wysłuchać zaleceń lekarzy, czego skutkiem jest wycofanie się z udziału w telenoweli “Muchacha italian viene a casarse”.

“Występuję w teatrze, pracuję nad solową płytą, to byłoby za dużo. Opowiedziałam o wszystkim Pedro (Damiánowi, producentowi telenoweli), a on mnie zrozumiał” – wyznała aktorka. Wczoraj w Meksyku odbyła się premiera musicalu “Grease” z Irán Castillo w roli głównej. Aktorka wciela się w postać Sandy. Partneruje jej Alex Ibarra, który gra Dany’ego Zuko.

W maju ukazał się pierwszy singiel zwiastujący nową płytę Irán. Utwór nosi tytuł “Sabes que” i promuje go teledysk wyreżyserowany przez Ricarda Trabulsi (wideo poniżej). Czwarty studyjny album “Amanecer” ukaże się już niebawem. Znajdzie się na nim 12 utworów, utrzymanych w stylu wakacyjnego reggae.

Tymczasem Pedro Damián będzie musiał po raz kolejny rozejrzeć się za aktorką, która zagra antagonistkę w jego najnowszej produkcji. Najpierw z udziału wycofała się Zuleyka Rivera, a teraz Irán Castillo. Niezmiennie protagonistami pozostają José Ron i Livia Brito. Swój udział potwierdzili już César Bono, Raquel Garza i Enrique Rocha.

[tabs tab1=”Irán Castillo – Sabes que”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]
Comments

  1. Bardzo lubie Iran Castillo za role w telenoweli Paloma i Zdradzona Miłość.Szkoda że tylko te dwie telenowele były emitowane w polsce z nią.Bardzo sie ciesze że po kilku latach Iran zaczeła prace nad kolejną solową płytą.Jeśli beńdzie ona w takim klimacie jak Sabes Que to napewno ją kupie,bo ta piosenka jest fajna i wpadła mi w ucho.

  2. Nigdy nie przepadałam za Iran bo zawsze grała mdłe płaczliwe strasznie ubrane bohaterki ale szkoda że z tej teli się wycofała,fajnie byłoby ją zobaczyć jako antagonistkę:-)Teraz lepiej się prezentuje niż za młodu i nie wiedziałam że śpiewa:-)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.