Niespełna rok po śmierci meksykańskiego piosenkarza i kompozytora Joana Sebastiana, zwanego “poetą ludu”, światło dzienne ujrzy serial oparty na jego biografii. “Por siempre Joan Sebastian” ma być swoistym “listem miłosnym” skierowanym do artysty, uhonorowaniem jego spuścizny artystycznej oraz jego altruistycznej osobowości, nad którym pieczę sprawuje producentka Carla Estrada.

Główną role oddano w ręce José Manuela Figueroy Juniora, syna Joana Sebastiana, który odziedziczył po ojcu talent i zamiłowanie do muzyki. W rolach drugoplanowych obsadzono m.in. Lumi Cavazos, Arcelię Ramirez, Irán Castillo i Livię Brito. Ta ostatnia zagra aktorkę, Maribel Guardię (z którą miała okazję pracować na planie “Włoskiej narzeczonej”), jedną z wielu kobiet Joana Sebastiana, ale najlepiej znaną ze względu na wykonywany zawód.

Zdjęcia do 17-odcinkowej produkcji trwały od grudnia do kwietnia. Atmosfera na planie była równie zawiła co życie samego Sebastiana, głównie za sprawą wysokich oczekiwań stawianych przed ekipą przez znaną ze swojej drobiazgowości Carlę Estradę. Dwa miesiące po pierwszym klapsie plan opuściła reżyser Karina Duprez. Jej obowiązki przejął drugi reżyser, Luis Vélez, który także niespełna miesiąc później także złożył rezygnację. Napięty terminarz oraz zaawansowane prace nad serialem zobligowały producentkę do przejęcia reżyserskiej pałeczki. Prace postprodukcyjne zostały już zakończone i jutro, 27 czerwca, w Stanach Zjednoczonych telewizja Univision wyemituje premierowy odcinek.

[tabs tab1=”Por siempre Joan Sebastian – Zwiastun (hiszp.)”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


5 KOMENTARZE

  1. Szczerze to od dawna już czekam na powrót Carl Estrady. Ale to? Muszę przyznać, że jestem trochę rozczarowana, Panią Estradę stać na więcej. Wolę już chyba obejrzeć jeszcze raz Wiosenną Namiętność, niż to.

  2. Słyszałam o tym serialu, ale nie wiedziałam że Livia zagra Maribel Guardię. Rzeczywiście są podobne, idealnie pasowały jako matka i córka we Włoszce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.