„Włoska narzeczona” – Odcinek 172: Fiorella i Pedro wyjeżdżają do Włoch | novela.pl

„Włoska narzeczona” – Odcinek 172: Fiorella i Pedro wyjeżdżają do Włoch

novela.pl 13 czerwca 2016 8

W 172. i ostatnim odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Po ślubie Fiorella i Pedro zakładają rodzinę w Maratei. Emisja 20 czerwca o godz. 17:00 w Czwórce

„Włoska narzeczona” – Odcinek 172: Fiorella i Pedro wyjeżdżają do Włoch

Pedro obezwładnia Federicę, podczas gdy Fidel odzyskuje przytomność i wzywa policję. Gael i Gianna jadą do Włoch. Spotykają się tam z lekarzem, który prowadził leczenie Gianny od dziecka, by powiedzieć mu o przeszczepie. Później wybierają się na plaże, gdzie wyznają sobie miłość i wyrażają nadzieję na odniesienie sukcesu w dziedzinie medycyny. Pedro kupuje dla żony dom we Włoszech, w którym wychowała się razem z siostrą i ojcem.

Fiorella i Pedro pobierają się w Maratei i wyjeżdżają w podróż poślubną. Gianna i Gael wracają do Meksyku, żeby dokończyć studia medyczne. Julieta i Santino zostają parą. Eloísa spotyka dawnego przyjaciela i wyrusza z nim w podróż po Morzu Śródziemnym.

Siedem lat później Roxana i Benito hucznie świętują kolejne urodziny swojej córki razem z Adelą i Reynaldem. Sonia udziela synowi lekcji gry na pianinie i z nostalgią rozmyśla o Osvaldzie. Federica przebywa w więzieniu. Eloísa raduje się z każdego dnia spędzonego w otoczeniu prawnuków. Pilar i Sergio zajmują się prowadzeniem rodzinnej firmy Acorp. Fiorella i Pedro zostają rodzicami dwójki dzieci. Wiodą spokojne i szczęśliwe życie na ranczo w Maratei. Koniec.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Włoska narzeczona” (Muchacha italiana viene a casarse), telenowela, Meksyk 2014-2015; Reżyseria: Pedro Damián, Luis Pardo; Występują: Livia Brito, José Ron, Enrique Rocha, Fernando Allende, Isela Vega, Salvador Pineda, Maribel Guardia, Francisco Gattorno, Nailea Norvind, Claudo Báez; Strona: wloskanarzeczona.novela.pl

8 komentarzy »

 1. Fan Internado 23 czerwca 2016 o 10:49 - Reply

  Jak dla mie “Włoszka” to najlepsza telenowela tv4 w ciągu ostatnich trzech lat, podobał mi się finał, choć podobno ucięli kilka fajnych scen, jedyny minusem finału było żle dobranie dzieci protów zwłaszcza córki Fiorelli i Pietra.

  A szkoda że na wakajce nie będzie premiery na Tv4, ja mam nadzieję że pod koniec sierpnia ujrzymy “Amor de Barrio” lub “QTPD” a po EM “Simplemente Marię”. Natomiast na Pulsie liczę że duże szanse może mieć Pasion y Poder lub La Sombra del Pasado po “DQTQT”, i oby plotki o tym że Novela tv szykuje nowe telenowele od sierpnia okazały się prawdą.

 2. paula 21 czerwca 2016 o 15:26 - Reply

  Super zakończenie tego serialu. :) Szkoda, że to już się skończyło.. Mogli puścić nowy serial ale najwidoczniej będzie po wakacjach czyli od września. Chciałabym żeby był to serial z Aną Brenda ( Lo imperdonable – bez wybaczenie ) lub Tr3s veces Ana .

 3. Patka 20 czerwca 2016 o 18:03 - Reply

  I koniec naszej Fioreliny i Pedrita!!!! Kochamy was!!!

 4. karolina 16 czerwca 2016 o 15:50 - Reply

  spoko to fajnie

 5. gabii 15 czerwca 2016 o 13:13 - Reply

  mam nadzieje ze od września wyemitują lo imperdonable lub un camino hacia el destino

 6. Justynka 13 czerwca 2016 o 19:29 - Reply

  The end koniec jak to zleciało :) teraz pewnie trzeba czekać do września na jakąś nowość

 7. Magda 13 czerwca 2016 o 18:56 - Reply

  Bardzo piekny i romantyczny koniec, w sumie szkoda ze to juz koniec :(. Ciekaw jestem co po wakacjach tv4 wyemituje w zastepstwie, mam nadzieje ze to bedzie Amor de barrio ale nie oby Pasion y poder. A na wakacje powinni puszczac nowosci ze starszych lat jak np.Quiero amarte czy Por siempre mi amor a nie tak wogole bez niczego.

 8. dorota 13 czerwca 2016 o 18:32 - Reply

  Super telenowela i fajne zakończenie!!!

Komentarze »


X