Gloria Trevi i Gabriel Soto w “Libre Para Amar”

Piosenkarka Gloria Trevi i aktor Gabriel Soto (“Ukryta miłość”) zostali protagonistami “Libre Para Amar”, nowej telenoweli Emilio Larrosy. Producent wyznał

Piosenkarka Gloria Trevi i aktor Gabriel Soto (“Ukryta miłość”) zostali protagonistami “Libre Para Amar”, nowej telenoweli Emilio Larrosy. Producent wyznał portalowi TVyNovelas.com –  ” Gloria przyjęła propozycję zagrania w historii, którą wybrałem specjalnie dla niej. Będzie to pierwsza telenowela, w której wystąpi”.

Partnerem Glorii nie będzie David Zepeda, jak wcześniej zapowiadano, lecz Gabriel Soto. Dziennikarz Juan José Origel zdradził, że Zepeda zrezygnował z tej roli, ponieważ wolał wybrać nową produkcje Rosy Ocampo.

Największą rywalką Glorii w telenoweli będzie nasza rodaczka Ludwika Paleta. Obie panię będą walczyć o serce Soto. W obsadzie potwierdzono także nazwiska takich aktorów jak Eduardo Santamarina, Jorge Muñiz i Laura León.

Produkcja będzie remakiem kolumbijskiej serii “Los Canarios”. Premiera na antenie Canal de las Estrellas w przyszłym roku.Comments

  1. Po pierwsze Gloria Trevi ma już 44 lata a Gabriel Soto 37 i jakby nie patrzeć to Trevi jest starsza od Soto o 7 lat. Owszem Trevi pasowałaby do podstarzałego Fernanda Colungi, który ma już 46 lat a więc jest o 2 lata starszy od Glori Trevi i on do niej wiekowo pasowałby idealnie. Zastanawia mnie też w ile lat będzie miała bohaterka grana przez Trevi, bo jeżeli będzie grała 25 czy 30 latkę to będzie to grube nadużycie ale jeżeli zagra bohaterkę starszą co najmniej 35 letnią albo starszą to może ludzie to kupią.

  2. jakoś nie widzę ani Soto jako prota nie przepadam za nim w rolach głównych jak dla mnie nie ma w sobie takiego czegoś przyciągającego nie lubię go w Ukrytej ale lubę jego drugoplanowe role barzdiej do niego pasują Gloria tez nie wiem Ludwika mogłaby zagrać główną postać bo dawno nie grałą ale dalby jakiś innych aktorów już to kiedyś pisałam po co maj.ą tą szkołę aktorską jak wszędzie te same twarze a młodym nie dają szny tylko biorą jakis piosenkarzy,modeli itd dajcie wreszcie kogoś nowego świeżego pieknego a nie struchów!!!!!!!!!!

  3. W ogóle jeśli Trevi nigdy nie występowała to jak mogli jej dać szansę zagrać i to jako protce. Przecież ona spali tą produkcję, Gabriel wcale mi do niej nie pasuje i nie rozumiem też czemu Luśka nie jest protką??!! Szykuje się kolejna mega klapa Larrosy.

  4. właśnie ludwi powinna być protką,ta trevi chyba za młoda nie jest,szkoda że eduardo santamarina nie gra głównej roli tęskno mi za nim…..soto jakoś nie ma tego czegoś,david zepeda to co innego

  5. Lepiej gdyby Ludka była protką

  6. gloria wyglada super, ostatnio wszedzie jest zapeda o gabriel, mogliby poszukac innych swietnych aktorow,juz sie nimi przejadlaam :)

  7. wlasnie czemu Ludwika nie bedzie protka:(

  8. szkoda, że nie na odwrót: Paleta jako protka a trevi villiana… no ale czepiać się nie będę. Gloria jest starsza od gabriela o 7 lat. no troche…. ale i tak na siłę ją odmłodzą… z resztą nie znam oryginalnej fabuły i nie wiem jak było w pierwowzorze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.