Ekipa “Violetty” przyleciała do Łodzi

Wielbiciele Martiny Stoessel i jej przyjaciół z serialu “Violetta” mają powody do zadowolenia. Ich ulubieńcy od wczoraj przebywają w Polsce.

Wielbiciele Martiny Stoessel i jej przyjaciół z serialu “Violetta” mają powody do zadowolenia. Ich ulubieńcy od wczoraj przebywają w Polsce. A wszystko za sprawą dzisiejszych koncertów w łódzkiej hali Atlas Arena. W ramach pożegnalnej trasy “Violetta Live” młodzi aktorzy wystąpią dwukrotnie przed polską publicznością – o godzinie 14:30 i 19:00.

Ekipa serialu, muzycy i tancerze przylecieli w sobotę przed południem. Już na lotnisku powitały ich gromadki fanek, spragnionych pamiątkowego zdjęcia lub autografu swoich idoli. Najbardziej pożądana była odtwórczyni głównej, Martina Stoessel. Wielbicielki krzyczały na jej widok, a później obdarowały ją prezentami i słodyczami.

Występy w Łodzi są ostatnimi w pierwszej części tego tour. Po krótkim odpoczynku ekipa wyruszy na podbój Ameryki Południowej i Oceanii, aby jeszcze sierpniu powrócić do Europy. W Polsce zagrają jeszcze dwa koncerty – 22 sierpnia w Warszawie i 25 sierpnia w Krakowie. Bilety na te wydarzenia wciąż są w sprzedaży.Comments

  1. Idę na koncert w Warszawie, bo tam mam najbliżej.

  2. Tak, bardzo się cieszę że Viola przyjechała do Polski, ale ja dopiero idę 25 sierpnia do Krakowa. Szkoda że nie którzy jadą dobiero do Warszawy albo do Krakowa (w tym także ja ) na koncert Violetty. Ale mimo tego cieszę się że wogóle jadę!

  3. W moim mieście:-)Nie oglądam Violki jestem za stara na seriale młodzieżowe ale cieszę się jej popularnością.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.