„Włoska narzeczona” – Odcinek 13: Fiorella zdobywa sympatię Eloisy

W 13. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Ku zaskoczeniu Pedra, Fiorella zyskuje sympatię doñii Eloisy. Emisja 3 listopada o godz. 17:00 w Czwórce.

Osvaldo i Ramiro wypytują Fidela o mieszkanie Tanii. Oboje sądzą, że Pedro zaciągał do niego swoje kobiety. Fidel wmawia im, że należy do jego kuzynki, która właśnie się przeprowadza i nie chce ich wpuścić do środka. Adela opowiada Pedrowi o chorobie Gianny.

Roxana żali się Dantemu, że Gianna oblała ją wodą i rozkazuje mu pozbyć się dziewczyny. Dante przekazuje Eloisie skargę Roxany, ale ona w ogóle się tym nie przejmuje i ponawia swoje pytanie o stanowiska, jakie chcą zająć w firmie.

Pedro dowiaduje się o pomyłce Fiorelli i zmusza ją, by przeprosiła Eloisę w jego obecności. Fiorella zgadza się to zrobić, czym zyskuje sobie sympatię kobiety. Pedro uprzedza Fiorellę, żeby uważała na to, co robi i mówi, bo następnym razem może pożegnać się z pracą.

Emisja 3 listopada o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Włoska narzeczona” (Muchacha italiana viene a casarse), telenowela, Meksyk 2014-2015; Reżyseria: Pedro Damián, Luis Pardo; Występują: Livia Brito, José Ron, Enrique Rocha, Fernando Allende, Isela Vega, Salvador Pineda, Maribel Guardia, Francisco Gattorno, Nailea Norvind, Ricardo Blume, Jessica Coch, Claudo Báez; Strona: wloskanarzeczona.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.