Widzowie telenoweli „Zbuntowany anioł”, którzy kibicują Ivo i Florencii z pewnością ucieszy wiadomość, że ta para wkrótce powróci na ekrany w nowej telenoweli. W przyszłym roku Facundo Arana i Paola Krum zagrają tytułowe role w telenoweli „Los ricos no piden permiso”.

Początkowo na partnerkę Arany typowana była Julieta Díaz. Byłby to powrót duetu z komedii „Kiedy się uśmiechasz”. Jednak pojawiła się mała przeszkoda. Podczas pobytu w Cannes, gdzie aktorka promowała film „Refugiado”, okazało się, że jest w ciąży. Producenci zaczęli rozglądać się za inną aktorką i wybór padł na Paolę Krum.

Argentyńskie media podają, że na ekranie pojawi się także Romina Gaetani. Nie wiadomo jednak, czy to ona, czy też Paola, zagra rolę czarnego charakteru. Rozpoczęcie zdjęć do „Los ricos no piden permiso” zaplanowano na październik br.


16 KOMENTARZE

  1. Super, bo już bałam się że Facu skupi się na muzyce. uwielbiam go na scenie, ale na ekranie też chcę oglądać. Mogli mu dać inną aktorkę, ale ogólnie nic do niej nie mam więc jest ok :)

  2. Boże , znowu? Jak chcą mieć więcej pieniędzy z tego serialu , to niech wezmą Natalie Oreiro do głównej roli , a nie jakąś Paole Krum. Widzowie i fani uwielbiają tą 2 i napewno oglądalność by wzrosła:/:*

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.