Lupe dowiaduje się o tym, że Malena i Rocco byli parą. Jest zła na męża, że ją okłamał i chce dokuczyć jego byłej narzeczonej. Flor mówi Polo, że podoba jej się Vitto. Malena widzi jak Lupe całuje Rocco na środku firmy i nie znosi tego najlepiej. Nelly zwraca prezent Flor – którą bierze za córkę Alfonsa – i prosi, żeby przekazała ojcu, że Lili jest mężatką, i nie powinien jej niczego wysyłać.

Benjamín wyjaśnia Nelly, że nie spotyka się z Amandą. Ángel rozpoczyna pracę w firmie Colucci. Już pierwszego dnia spotyka Armanda, który myśli, że jest jego ojcem. Malena zwierza się Ginie, że rozważa odejście z pracy. Gina także dzieli się z nią swoim sekretem – chce zajść w ciążę z Camilem. Malena ostrzega ją, że dziecko nie rozwiązuje problemów. Vitto atakuje Píę, bo myśli że zarabia na życie, umawiając się ze starszymi mężczyznami.

Materiały novela.pl / Fot. Telefé

„Droga do miłości” (Camino al amor), telenowela, Argentyna 2014; Reżyseria: Hugo Alejandro Moser, Mauro Scandolari; Występują: Carina Zampini, Sebastián Estevanez, Mariano Martínez, Juan Darthés, Eugenia Suárez, Sol Estevanez, Betiana Blum, Silvia Kutika i inni;


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.