Na początku lipca pojawiła się plotka o udziale Angelique Boyer i Sebastiana Rulli w planowanym przez Angeli Nesmę Medina remaku telenoweli “Lazos de amor”. Dziś wiadomo, że protagonistka “Za głosem serca” ma praktycznie rolę w kieszeni. Boyer odbyła rozmowę z producentką, która zaprosiła ją do udziału w projekcie. “Cieszę się, że znów mogę zagrać w produkcji Angelii. Wciąż czekamy, aż otrzyma zielone światło do startu. Gdy to nastąpi z radością rzucę się w wir pracy” – wyznała 27-letnia aktorka.

Wyprodukowana przez Carlę Estrada (“Sidła namiętności”) na przełomie lat 1995-1996 telenowela “Lazos de amor” była oparta na oryginalnym scenariuszu pióra Carmen Daniels. Historia opowiada o trzech siostrach bliźniaczkach, które zostają rozdzielone wskutek wypadku samochodowego. Produkcja okazała się przełomową w karierze Lucero. Namiastkę tego, jak prezentowała się aktorka w trzech zupełnie różnych od siebie kreacjach prezentuje zamieszczony poniżej zwiastun.

[tabs tab1=”Lazos de amor – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


10 KOMENTARZE

  1. Z tego co wynika z zapowiedzi Televisy Lazos de amor zaczną kręcić ok sierpnia 2016 roku, a pierwsze odcinki w Meksyku będzie można zobaczyć na przełomie października i listopada tak że jeżeli ją pokażą tą telkę w Polsce to pewnie w 2017 roku lub w 2018. W sumie dobrze bo nie przepadam za aktorką AB, będzie można obejrzeć coś bez niej w końcu.

    • To może być prawdo bo teraz o 9.30 Televisa ( Canal de estrellas ) puszcza Lo imperdonable a jak się skończy to o tej godzinie ma być kolejna telka Pasion y poder, o 7.00 ma iść za jakiś czas Gran Hotel, Lazos de amor ma być puszczany o 9.30 czyli w paśmie pre-time Televisy a Pasion i poder skończy się pewnie w połowie 2016 roku i wtedy wskoczy Lazos….. , jeśli skończą go kręcić w połowie 2017 to w Polsce prawdopodobnie jeśli w ogóle pojawi się w 2018 lub nawet 2019 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.