Pablo Escobar, el Patrón del mal

Oparta w całości na dokumentacji dziennikarskiej i zeznaniach ludzi, którzy w jakiś sposób byli powiązani z tym geniuszem zła. Serial

Oparta w całości na dokumentacji dziennikarskiej i zeznaniach ludzi, którzy w jakiś sposób byli powiązani z tym geniuszem zła. Serial prezentuje życie Pablo Escobara, począwszy od jego korzeni jako syna nauczycielki z wioski nieopodal Medellín, przez pierwsze huligańcze występki złodziejaszka i przemytnika, aż do drogi, która uczyniła z niego handlarza narkotyków, jednego z najbogatszych i najgroźniejszych na świecie.

Wiele mówiło się o Escobarze, o tym co zrobił, ale nie tym jak tego dokonał: jego pierwszym przemycie, prywatnym życiu w świecie przestępczości, o jego relacjach ze wspólnikami, a nawet z własną matką, a przede wszystkim o jego arogancji i charakterze. Escobar burzył mury, wymyślał drogi, eksportował tony kokainy do Stanów Zjednoczonych i Europy, założył własny Kartel de Medellín. Był na tyle potężny, że ośmielił się spłacić dług publiczny krajue. Zrozumiał, że tylko świat polityki naprawdę czyni człowieka silnym i dlatego postanowił stawić temu czoła. Dostał się do Kongresu Republiki Kolumbii. Kiedy wytoczono przeciwko niemu oskarżenia, wypowiedział wojnę stanu, klasie rządzącej i całemu narodowi. Zabijał Sędziów, dziennikarzy, urzędników, ministrów i kandydatów na prezeydentów. Trzymał w szachu czterech prezydentów, miał kontakty na najwyższym szczeblu i rzucił wyzwanie całemu światu. Ale determinacja rządu i grupy elitarnej powołonej specjalnie do ścigania Escobara zdołałby osłabić jego wpływy i zepchnąć go ze szczytu.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]
[tab id=1]
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Kolumbia, 2012
LICZBA ODCINKÓW: 60

SCENARIUSZ: Juan Camilo Ferrand
REŻYSERIA: Carlos Moreno
PRODUCENT: Juana Uribe

OBSADA: Andres Parra (Pablo Escobar), Angie Cepeda (Regina Vallejo), Vicky Hernández (Hermilda), Ernesto Benjumea (Rodrigo), Nicolás Montero (Luis Carlos), Germán Quintero (Guillermo), Cecilia Navia (María Victoria) i inni

[/tab]
[tab id=2][/tab]
[tab id=3]


[/tab]
[/tabs]

 Comments

  1. Bardzo swietny film. Mimo ze nie rozumiem dobrze hiszpanskiego ale znam ta cala historie od momentu jak zginal kandydat na prazydenta Kolumbii Luis Galan de Sarmiento w 1989 roku. Znakomita obsada aktorska. Ze swojej strony dodam ze znakomita kreacje stworzyla aktorka Vicky Hernández grajaca matke Escobara. Powinno sie pokazac ten film (serial) w Polsce.

  2. Dziękuję za rekomendację. Mogliby to puścić w Polsce. A Angie jest świetną aktorką.

  3. Jeśli ktoś lubi oglądać serial ” Królową Południa ” to napewno historia Escobara też przypadnie mu do gustu . Miło znowu zobaczyć Angie Cepedę na małym ekranie, wygląda cudownie .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.