Ana Belena i Fernando Alonso w telenoweli „Huérfanas”

W najbliższy poniedziałek meksykańska stacja Azteca 13 rozpocznie emisję nowej telenoweli. „Huérfanas” (tłum. Sieroty) to oryginalna historia, stworzona przez Fernando

W najbliższy poniedziałek meksykańska stacja Azteca 13 rozpocznie emisję nowej telenoweli. „Huérfanas” (tłum. Sieroty) to oryginalna historia, stworzona przez Fernando Sariñana z Aną Belena i Fernando Alonso w rolach głównych. Jej reżyserem jest Waltrer Doehner, który pracował także przy „La reina del sur”.

„To pierwszy raz, kiedy pracuję nad telenowelą. Ten gatunek kieruje się swoimi prawami, jakie oczywiście uszanujemy, ale dorzucimy do nich nowe pomysły. „Huérfanas” opowiada o różnych rodzajach miłości, a przede wszystkim, o jedności rodziny” – komentuje Sariñana.

Telenowela przedstawia losy trzech młodych milionerek, Aralii (Ana Belena), Meliny (Carla Carillo) i Diany (Lucía Leyba), które po śmierci rodziców, zostają pozbawione wszelkich dóbr materialnych. Przed nimi rozciąga się długa i niełatwa droga, podczas której odkryją, że najważniejszą spuścizną, jaką otrzymały, jest duch walki i dążenie do prawdy. Przyjdzie im stawić czoła niezliczonym intrygom, zdradom i poniżającym sytuacjom.

Obsadę uzupełniają: Fernando Alonso, Ana Ciocchetti, Ariel López Padilla, Gabriela Roel, Eugenio Montessoro, Carla Carrillo, Lucia Leyba, Rodrigo Cachero i Mariana Torres.

O wykonanie muzycznego tematu przewodniego poproszonego piosenkarkę Cynthię, a jego tytuł to „Cuando no estás”.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.