House Negro autorami ścieżki dźwiękowej telenoweli “Trzy razy Ana”

Stefano Dall’Osso i Álex Sirvent, autorzy utworów muzycznych z telenoweli “Trzy razy Ana”, wydali pierwszą płytę jako House Negro.

Wykorzystana w czołówce ballada “Se puede amar” napisana i zaśpiewa przez Pabla Alborána oraz słyszana niekiedy na tyłówce kompozycja “Me duele tu ausencia” wykonana przez Davida Zepedę to nie jedyne utwory wybrzmiewające w “Trzy razy Ana”. Meksykańska telenowela ma własną ścieżkę dźwiękową firmowaną przez Hueso Negro, intrygującą nazwą, za którą kryją się włoski producent Stefano Dall’Osso oraz meksykański kompozytor i aktor Álex Sirvent. Spod ich ręki wyszły takie kompozycje jak “Tres veces” czy “Traicionera”.

Pierwszy album Hueso Negro zatytułowany “Traicionero love” składa się z piętnastu kompozycji utrzymanych w klimacie hip-hopu, lounge i chill-outu. Tutaj syntetyzatory i perkusja łączą się z dźwiękami akordeonu i klasycznych gitar. Słowa utworów, napisane są w dwóch językach, angielskim i hiszpańskim, także przeplatających się ze sobą wewnątrz jednej piosenki, opowiadają o miłości, rywalizacji, pasji i przestępczości. Do nabycia w iTunes i Spotify.

[tabs tab1=”Tres veces” tab2=”Traicionera” tab3=”Lazos de sangre”]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[tab id=3]
[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.