House Negro autorami ścieżki dźwiękowej telenoweli "Trzy razy Ana" | novela.pl

House Negro autorami ścieżki dźwiękowej telenoweli “Trzy razy Ana”

novela.pl 23 czerwca 2017 0

Stefano Dall’Osso i Álex Sirvent, autorzy utworów muzycznych z telenoweli “Trzy razy Ana”, wydali pierwszą płytę jako House Negro

House Negro autorami ścieżki dźwiękowej telenoweli “Trzy razy Ana”

Wykorzystana w czołówce ballada “Se puede amar” napisana i zaśpiewa przez Pabla Alborána oraz słyszana niekiedy na tyłówce kompozycja “Me duele tu ausencia” wykonana przez Davida Zepedę to nie jedyne utwory wybrzmiewające w “Trzy razy Ana”. Meksykańska telenowela ma własną ścieżkę dźwiękową firmowaną przez Hueso Negro, intrygującą nazwą, za którą kryją się włoski producent Stefano Dall’Osso oraz meksykański kompozytor i aktor Álex Sirvent. Spod ich ręki wyszły takie kompozycje jak “Tres veces” czy “Traicionera”.

Pierwszy album Hueso Negro zatytułowany “Traicionero love” składa się z piętnastu kompozycji utrzymanych w klimacie hip-hopu, lounge i chill-outu. Tutaj syntetyzatory i perkusja łączą się z dźwiękami akordeonu i klasycznych gitar. Słowa utworów, napisane są w dwóch językach, angielskim i hiszpańskim, także przeplatających się ze sobą wewnątrz jednej piosenki, opowiadają o miłości, rywalizacji, pasji i przestępczości. Do nabycia w iTunes i Spotify.

Komentarze »


X