„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 49: Nieugaszone uczucie | novela.pl

„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 49: Nieugaszone uczucie

novela.pl 24 czerwca 2017 0

W 49. odcinku serialu „Zagadka hotelu Grand”: Camila odkrywa, że Andrés nie przestał kochać Belén. Emisja 1 lipca o godz. 14:55 w TVP 1

„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 49: Nieugaszone uczucie

Andrés podaje się za lekarza i wchodzi do pokoju, w którym ranny Ezequiel więzi Maite. Po szamotaninie obezwładnia przestępcę. Ezequiel trafia do aresztu, ale odmawia składania zeznań. Niebawem jednak zmienia zdanie, choć stawia warunki. Żąda darowania win potwierdzonego podpisem sędziego, dużej sumy pieniędzy i listu żelaznego, który pozwoli mu bezpiecznie opuścić Hiszpanię. Javier i Laura wyruszają w podróż poślubną. Sofía próbuje zwalczyć uczucie, jakim zaczyna darzyć proboszcza Grau. Ezequiel zostaje zamordowany w celi. Ayala znajduje na miejscu karteczkę z zaszyfrowaną wiadomością. Camila jest przekonana, że Andrés nadal kocha Belén i postanawia z nim zerwać.

Materiały TVP, Fot. Atresmedia

„Zagadka hotelu Grand” (Gran Hotel), Hiszpania 2013; Reżyseria: Carlos Sedes; Występują: Yon González, Amaia Salamanca, Concha Velasco, Adriana Ozores, Llorenç González, Luz Valdenebro, Manuel de Blas, Fele Martínez, Eloy Azorín i inni.

Komentarze »


X