„Trzy razy Ana” – Odcinek 121: Morderstwa

W 121. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Laura strzela do Valentína. Ana Leticia chce zabić Anę Lucíę. Emisja 28 czerwca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Marcelo zostaje zabrany do szpitala. Ana Lucía nie odstępuje go na krok. Maribel zastępuje ją w Danzaire. W trakcie występu ulega wypadkowi. Ana Leticia jest rozczarowana, albowiem liczyła, że to Anę Lucíę spotka nieszczęście. Ana Laura odkrywa, że Valentín ją oszukiwał, udawał jej serdecznego przyjaciela, i naprawdę jest mściwym mordercą, gotowym zabić w imię nieodwzajemnionego uczucia.

Ana Lucía tłumaczy Remedios, że Marcelo wcale nie jest złym człowiekiem, ale jedynie doświadczonym przez życie. Kobieta uważa, że Santiago próbuje zawładnąć Marcelem, dlatego jeden z nich musi umrzeć. Valentín szantażuje Anę Laurę; grozi, że zabije Ramira, jeśli nie napisze pożegnalnego listu. Mariano dowiaduje się, że Ana Leticia zleciła zabicie Marcela. Ana Leticia udaje niewinną, po czym zwraca się z pretensjami do wuja, że zajmują go bardziej problemy Any Lucíi i Any Laury niż jej. Mariano pomaga jej zdać sobie sprawę z powagi sytuacji.

Zazdrość o Claudię popycha Anę Leticię do zbrodni. Dziewczyna z zimną krwią pozbawia życia rywalkę o względy Mariana. Ana Laura także dopuszcza się morderstwa; zabija Valentína, by ratować Ramira. Ku uciesze Any Lucíi i Remedios operacja Marcela kończy się sukcesem. Mężczyzna przejmuje tożsamość Marcela, ale zachowuje wspomnienia Santiaga.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Trzy razy Ana” (Tres veces Ana), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Sergio Cataño, Claudio Reyes R.; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, David Zepeda, Pedro Moreno, Blanca Guerra, Eric Del Castillo i inni; Strona: www.trzyrazyana.novela.pl

[tabs tab1=”Trzy razy Ana – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.