„Trzy razy Ana” – Odcinek 123: Zamknięty rozdział | novela.pl

„Trzy razy Ana” – Odcinek 123: Zamknięty rozdział

novela.pl 21 czerwca 2017 8

W 123. ostatnim odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Lucía odnajduje szczęście u boku Marcela. Emisja 30 czerwca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce

„Trzy razy Ana” – Odcinek 123: Zamknięty rozdział

Ana Laura wychodzi za mąż za Ramira. Ana Lucía znajduje liścik od Marcela z informacją, że wyruszył po syna i zrobi wszystko, żeby do niej wrócić, jeśli przyjmie go razem z nim. Ana Leticia udziela Iñakiemu wskazówek, jak ma postępować, by jej plan przebiegł bez zarzutu. Zakazuje mu wydawania jej syna dopóki nie uprzedzi go o tym telefonicznie.

Na skraju szaleństwa Ana Leticia wyznaje babci, że ponosi winę za wypadek, w którym zginęli jej rodzice, ponieważ przekręciła kierownicę. Ernestina dostaje ataku serca. Ana Leticia odmawia jej pomocy. Opuszcza pokój, nie podawszy umierającej lekarstwa, i zamyka ją na klucz. Facundo oświadcza Marcelowi, że w prezencie ślubnym wyjawi synowi, że jego matka nie popełniła samobójstwa, lecz została zabija przez jego ojca, a on pomógł mężczyźnie ukryć tę zbrodnię, przez co stał się jego niewolnikiem. Ana Leticia zmusza Leonor do wypicia soku z dużą dawką środka usypiającego. Następnie grozi Anie Laurze i Any Lucíi bronią. Oświadcza, że je nienawidzi.

Facundo przymierza się do strzału w stronę Marcela, ale zostaje obezwładniony przez policję. Mariano przybywa na wezwanie Any Leticii. Przeraża go widok bratanic przykutych do krzeseł. Ana Leticia zabiera wuja do sypialni, nakazuje mu zdjąć ubranie i próbuje uwieść. W międzyczasie Ana Lucía i Ana Laura zostają uwolnione. Mariano wmawia Anie Leticii, że uciekną razem, żeby ją oszukać. Iñaki zwraca Marcelowi jego syna. Ana Leticia zostaje zamknięta w szpitalu psychiatrycznym. Mariano wyznaje Viridianie, że zawsze będzie myślał o Anie Leticii jak o swojej córce. Soledad przebywa w celi, gdzie odbywa karę. Z uciechą wspomina wspólne chwile spędzone z Aną Lucíą. Tymczasem Ana Lucía i Marcelo odnajdują upragnione szczęście. Wiodą spokoje życie razem z Ignaciem i Remedios. Koniec.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Trzy razy Ana” (Tres veces Ana), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Sergio Cataño, Claudio Reyes R.; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, David Zepeda, Pedro Moreno, Blanca Guerra, Eric Del Castillo i inni; Strona: www.trzyrazyana.novela.pl

8 komentarzy »

 1. Helena 3 lipca 2017 o 09:36 - Reply

  Od września moglibyśmy oglądać Que te perdone dios bądź Vino El Amor !

 2. fanka 2 lipca 2017 o 16:01 - Reply

  No wlaśnie mogli by cos dac na wakacje po tra kto jest za? :-)

 3. Magda 30 czerwca 2017 o 23:33 - Reply

  Super telka będzie mi jej brakować. A gra głównej bohaterki – rewelacja, Dawno nie było tak dobrej telenoweli!!!

 4. Magda 30 czerwca 2017 o 23:32 - Reply

  :((((((((((((((((((

  • Magda 30 czerwca 2017 o 23:34 - Reply

   Dlaczego na wakacje nic nie dacie jak człowiek ma więcej czasu na oglądanie :((((((((

 5. Agata 30 czerwca 2017 o 16:17 - Reply

  Czekam na nowy serial. Czy będzie?

 6. Martyna 27 czerwca 2017 o 14:14 - Reply

  Czy będzie emitowana jakaś nowa telenowela po zakończeniu TRA?

Komentarze »


X