Ana Laura wychodzi za mąż za Ramira. Ana Lucía znajduje liścik od Marcela z informacją, że wyruszył po syna i zrobi wszystko, żeby do niej wrócić, jeśli przyjmie go razem z nim. Ana Leticia udziela Iñakiemu wskazówek, jak ma postępować, by jej plan przebiegł bez zarzutu. Zakazuje mu wydawania jej syna dopóki nie uprzedzi go o tym telefonicznie.

Na skraju szaleństwa Ana Leticia wyznaje babci, że ponosi winę za wypadek, w którym zginęli jej rodzice, ponieważ przekręciła kierownicę. Ernestina dostaje ataku serca. Ana Leticia odmawia jej pomocy. Opuszcza pokój, nie podawszy umierającej lekarstwa, i zamyka ją na klucz. Facundo oświadcza Marcelowi, że w prezencie ślubnym wyjawi synowi, że jego matka nie popełniła samobójstwa, lecz została zabija przez jego ojca, a on pomógł mężczyźnie ukryć tę zbrodnię, przez co stał się jego niewolnikiem. Ana Leticia zmusza Leonor do wypicia soku z dużą dawką środka usypiającego. Następnie grozi Anie Laurze i Any Lucíi bronią. Oświadcza, że je nienawidzi.

Facundo przymierza się do strzału w stronę Marcela, ale zostaje obezwładniony przez policję. Mariano przybywa na wezwanie Any Leticii. Przeraża go widok bratanic przykutych do krzeseł. Ana Leticia zabiera wuja do sypialni, nakazuje mu zdjąć ubranie i próbuje uwieść. W międzyczasie Ana Lucía i Ana Laura zostają uwolnione. Mariano wmawia Anie Leticii, że uciekną razem, żeby ją oszukać. Iñaki zwraca Marcelowi jego syna. Ana Leticia zostaje zamknięta w szpitalu psychiatrycznym. Mariano wyznaje Viridianie, że zawsze będzie myślał o Anie Leticii jak o swojej córce. Soledad przebywa w celi, gdzie odbywa karę. Z uciechą wspomina wspólne chwile spędzone z Aną Lucíą. Tymczasem Ana Lucía i Marcelo odnajdują upragnione szczęście. Wiodą spokoje życie razem z Ignaciem i Remedios. Koniec.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Trzy razy Ana” (Tres veces Ana), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Sergio Cataño, Claudio Reyes R.; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, David Zepeda, Pedro Moreno, Blanca Guerra, Eric Del Castillo i inni; Strona: www.trzyrazyana.novela.pl

[tabs tab1=”Trzy razy Ana – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


8 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.