18. Tydzień Kina Hiszpańskiego: Trzy przebojowe komedie

Śpiewające zakonnice, supergalaktyczne elektro i trzech zdesperowanych szwagrów bohaterami kolejnych trzech filmów z progamu 18. Tygodnia Kina Hiszpańskiego.

Oparte na jednym z najpopularniejszych musicali w historii Hiszpanii “Powołanie” (oryg. La llamada) to zeszłoroczna rewelacja hiszpańskich kin – roztańczona komedia muzyczna, w której nie zabrakło zbuntowanych nastolatek, pląsających sióstr zakonnych i boskich przebojów Whitney Houston.

Mocnym uderzeniem muzycznym jest też “Fiesta” (oryg. El pregón) – przebojowa komedia łącząca estetykę lat 90 i urok imprez na hiszpańskiej prowincji, z udziałem hiszpańskich komików Berta Romero (Jak zostać Katalonką) i Andreu Buenafuentego (Sławetny: Agent sekretny).

“To dla twojego dobra” (oryg. Es por tu bien) to jeden z największych sukcesów komercyjnych hiszpańskiego kina ubiegłego roku – opowieść o trzech przyszłych teściach, próbujących pozbyć się nielubianych narzeczonych swoich córek obejrzało ponad 1,5 miliona Hiszpanów.

Wejdź na www.novela.pl/18-tydzien-kina-hiszpanskiego i sprawdź, czy Tydzień Kina Hiszpańskiego zawita do twojego miasta i w jakim terminie.

Materiały AP Mañana

[tabs tab1=”Powołanie” tab2=”To dla twojego dobra”]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.