El secretario

Emilio Romera mieszkał w Nowym Jorku przez ostatnie 7 lat. Chociaż ukończył studia ekonomiczne w Bogocie, dzisiaj pracuje jako dostawca

Emilio Romera mieszkał w Nowym Jorku przez ostatnie 7 lat. Chociaż ukończył studia ekonomiczne w Bogocie, dzisiaj pracuje jako dostawca pizzy i czeka z nadzieją, że jego amerykański sen wkrótce się spełni. Przeznaczenie ma jednak wobec niego inne plany. Za pośrednictwem Facebooka, Emilio dowiaduje się, że ma 6-letnią córkę z byłą narzeczoną, Loreną, o której istnieniu nie miał pojęcia. Spragniony poznania córki, postanawia wrócić do ojczyzny.

Bez grosza przy duszy, Emilio zostaje zmuszony przyjąć propozycję od jednego z klientów pizzerii, który kupuje mu bilet do Kolumbii, ale w zamian prosi o dostarczenie walizki z ubraniami. Jak się okazuje, w torbie zostały ukryte dolary, które Emilio miał wywieźć z kraju, i za które zostaje aresztowany tuż po opuszczeniu samolotu.

Niewinny mężczyzna zgadza się na współpracę z policją i zostaje wypuszczony na wolność. Niestety, jego przeszłość kryminalna znacznie utrudnia mu powrót do normalnego życia. Choć udaje mu się dotrzeć do córki, Valentiny, nie może zaoferować jej nic więcej poza swoją miłością. Nikt w mieście nie chce mu dać pracy.

Po tysiącach prób, Emilio zjawia się w firmie Industrias Copito, fabrykującej papier toaletowy, w której stara się o posadę asystenta księgowego. Choć nie zostaje zatrudniony na wymarzonym stanowisku, dostaje szansę sprawdzenia się jako sekretarz w dziale sprzedaży. Bezpośrednią przełożoną Emilia jest piękna Antonia Fontalvo, jego nowa, przyszła miłość.

Pisanie listów, odbieranie telefonów, prowadzenie terminarza, spieranie się z innymi sekretarkami, czy zamawianie posiłków – to tylko niektóre z zajęć, jakie przychodzi mu wykonać w ramach codziennej rutyny. A wszystkie je wykonuje z rozczarowaniem, jakie przychodzi na wiadomość, że jego piękna szefowa wychodzi za mąż za właściciela firmy, Félixa Segurę.

Życie Emilia staje się codzienną walką o odzyskanie straconego czasu z córką oraz przetrwanie w świecie, w którym trzeba mieć dużo siły, aby sprostać codziennym, na pozór prostym, kobiecym zadaniom. Bodźcem, który doda mu animuszu, będzie pragnienie dotarcia do kobiety nieosiągalnej, Antonii Fontalvo.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]
[tab id=1]
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Kolumbia, 2011
LICZBA ODCINKÓW: 152

SCENARIUSZ: Jörg Hiller, Claudia Sánchez, Catalina Coy
REŻYSERIA: Juan Camilo Pinzón
PRODUCENT: Juan Andrés Flórez

OBSADA: Juan Pablo Espinosa (Emilio), Stephanie Cayo (Antonia), Martín Karpan (Félix), Andrea López (Paola), Margalida Castro (Gertrudis), Fernando Solórzano (Franklín), Fabián Mendoza (Mario), Helga Díaz (Lorena), Valentina Lizcano (Olga Lucía), María Margarita Giraldo (Delfina) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Jimmy Pullido – Solo tú
[/tab]

[tab id=2][/tab]

[tab id=3][vimeo id=”52740377″ width=”620″ height=”366″]
[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Wspaniała telenowela. Wyśmienita gra aktorska. Najlepiej oglądać w oryginale, bez lektora :) Można się nieźle pośmiać.

  2. ciekawe czy któraś z nich bedzie emitowana w TV4. I JEŚLI TAK TO OD KIEDY?

  3. WOLE TELKE Z BIANCA I COLUNGA

    1. BLANCĄ a nie BIANCĄ

  4. tak i to jak szybko

  5. ten sam serial, zrobila televisa?

  6. tylko martina karpana znam,wybieram porque el amor manda

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.