Boogie Oogie

Końcówka lat 70. ubiegłego wieku. Rok, w którym Argentyna wygrywa Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Donna Summer i Bee Gees

Końcówka lat 70. ubiegłego wieku. Rok, w którym Argentyna wygrywa Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Donna Summer i Bee Gees rozbrzmiewają w każdej dyskotece, zaś John Travolta jest idolem każdej kobiety, a Farrah Fawcett podbija świat swoją fryzurą. Parkiet tańczy w rytmie dyskotekowych hitów i popularne staje się powiedzenie „Boogie Oogie”!

W zgiełku szalonych lat 70. Sandra (Isis Valverde) przygotowuje się do ślubu Alexem (Fernando Belo). Mężczyzna ginie jednak w drodze do kościoła w wypadku lotniczym spowodowanym przez Rafaela (Marco Pigossi). Rozpacz Sandry konfrontuje się z ulgą Vitórii (Bianca Bin), narzeczoną Rafaela. Dziewczyny poznają się w tragicznych okolicznościach i choć wydaje się, że dzieli je wszystko, to jednak znacznie więcej je łączy.

Tłamszony poczuciem winy, Rafael pragnie zadośćuczynić cierpieniu Sandry, co ani trochę nie podoba się rozpieszczonej Vitórii. Dziewczyna nie zamierza stracić narzeczonego i postanawia przyspieszyć datę swojego ślubu, jednak Rafael ma wątpliwości co do swoich uczuć i coraz częściej zaczyna myśleć o Sandrze.

Vitória jest ukochaną córką Fernanda (Marco Ricca), bogatego właściciela biura turystycznego „Vip Turismo”. Sandra z kolei jest córką porucznika Elísia (Daniel Dantas) i prostodusznej Beatriz (Heloísa Périssé), którzy wychowują swoje dzieci w konserwatyzmie i rygorze.

Bogata i uprzywilejowana rodzina Vitórii nigdy nie musiała oszczędzać, zaś w domu Sandry zawsze liczył się każdy grosz. Kiedy Sandra opłakuje śmierć niedoszłego męża, Vitória pragnie wykrzyczeć na cztery strony świata, że bierze ślub. Sandra obwiniając Rafaela o śmierć ukochanego mężczyzny nie może znieść radości Vitórii, co tworzy wojnę miedzy ich rodzinami. Jednak najgorsze dopiero ma się wydarzyć…

Do Rio de Janeiro powraca Susana (Alessandra Negirni), która w przeszłości była kochanką Fernanda. Ich romans zakończył się, kiedy Carlota (Giulia Gam), żona biznesmana zaszła w ciążę. Czując się wykorzystana i zdradzona, Susana postanowiła zemścić się na kochanku i podmienić w szpitalu jego dziecko.

Sekret Susany wychodzi na jaw, kiedy po 20 latach dowiaduje się, że Fernando ma nową kochankę, Gildę (Letícia Spiller). Kobieta postanawia wyznać całą prawdę i raz na zawsze skończyć z mężczyzną, który ją poniżył. Wiadomość o podmianie dzieci spada jak grom z jasnego nieba.

Nie dość, że Sandra i Vitória żywią do siebie ogromną nienawiść, to w dodatku odkrywają, że zostały podmienione i wychowały się w nie swoich rodzinach. Od tej pory będą walczyć nie tylko o miłość do tego samego mężczyzny, ale także będą musiały zmierzyć się z demonami przeszłości i nauczyć się żyć w nowych warunkach. Nic nie będzie takie jak wcześniej. Sandra z biednej dziewczyny stanie się księżniczką, zaś Vitória dowie się, jak wygląda prawdziwe życie poza murami jej pałacu.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]
[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Brazylia, 2014/2015
LICZBA ODCINKÓW: 185 (planowane)

SCENARIUSZ: Rui Vilhena
REŻYSERIA: Gustavo Fernandez
PRODUCENT: Ricardo Waddington

OBSADA: Isis Valverde (Sandra); Bianca Bin (Vitória); Marco Pigossi (Rafael); Susana (Alessandra Negrini); Fernando (Marco Ricca); Carlota (Giulia Gam); Gilda (Letícia Spiller); Inês (Deborah Secco); Elísio (Daniel Dantas); Beatriz (Heloísa Perissé); Madalena (Betty Faria); Vicente (Francisco Cuoco); Cristina (Fabíula Nascimento – Cristina); Mário (Guilherme Fontes); Pedro (José Loreto – Pedro) i inni.

TEMAT PRZEWODNI: KC Casey / The Sunshine Band – That’s the way (I like it)
[/tab]
[tab id=2]


[/tab]
[tab id=3]
[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Jestem zaskoczona, ze piszecie o brazylijskich premierach zwłaszcza tych z godzin popołudniowych ( mniej prestiżowych ) :) Oczywiście miło zaskoczona, bo nie śledzę aż tak ich nowości, jednak niedawno miała premierę nowela Imperio, bardzo ciekawa historia. Możecie coś o niej napisać? :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.