La Mariposa

Alicia Benítez, znana jako La Mariposa, zajmuje się praniem brudnych pieniędzy z handlu narkotykami między Stanami Zjednoczonymi, a Kolumbią. Manuel

Alicia Benítez, znana jako La Mariposa, zajmuje się praniem brudnych pieniędzy z handlu narkotykami między Stanami Zjednoczonymi, a Kolumbią. Manuel Martínez jest agentem D4, pracującym dla amerykańskiego wydziału do walki z przestępczością. Aktualnie bierze udział w tajnej operacji, której celem jest schwytanie Mariposy.

Martínez obmyśla plan złapania szefowej siatki. Posługując się wymyślonym imieniem, Amaury, i podając się na ważnego inwestora, przedostaje się do organizacji Mariposy. Alicia zaczyna się interesować nowym znajomym, jego „kontaktami” i interesami. Manuel wykorzystuje to i zdobywa jej zaufanie nie tylko w sferze zawodowej, ale także prywatnej.

Uwiedziona urokiem Martíneza, Alicia powoli zaczyna się w nim zakochiwać. Jej małżeństwo od dłuższego czasu przechodzi kryzys, a ona nie chce odmawiać sobie prawa do miłości. Agent Martínez także nie pozostaje nieobojętny na bliskość z nowo poznaną kobietą. Nie tylko się w niej zakochuje, ale także próbuje zrozumieć, kim naprawdę jest ta, która ukrywa się za pseudonimem Mariposa i dlaczego wybrała taką drogę życia.

Alicia i Manuel wdają się w niebezpieczny romans, który zaszkodzi przebiegłej, choć ryzykownej operacji rządu Stanów Zjednoczonych.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Plakaty”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Kolumbia, 2011
LICZBA ODCINKÓW: 60

SCENARIUSZ: Gerardo Reyes
REŻYSERIA: Lilo Vilaplana, Riccardo Gabrielli
PRODUCENT: Amparo López

OBSADA: María Adelaida Puerta (Alicia Benítez “La Mariposa”), Michel Brown (Manuel (Amaury) Martínez), Ana Wills (Cinthya Laurens), Lincoln Palomeque (Richard Leguízamo), Rafael Lahera (Humberto Ledesma), Carlos Serrato (Rogelio Ovalle), Ernesto Benjumea (Antonio Sandoval), Tommy Vásquez (Francisco Altagracia), Salvador Zerboni (Bill Smith), Luis Fernando Salas (Arias), Gloria Zapata (Mercedes), Mario Ruiz (Colmenares), Ricardo Vesga (Hassan Hassim), Juan David Restrepo (Pérez) i inni[/tab]

[tab id=2][/tab]
[tab id=3]

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. a będzie ten serial w polskiej telewizji puszczany wie ktoś może?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.