„Triumf miłości” z Maite Perroni i Williamem Levym wkrótce w Red Carpet TV i RED GO

Duet Maite Perroni i William Levy ponownie na naszych ekranach w telenoweli „Triumf miłości”. Emisja wkrótce w Red Carpet TV i RED GO.

Telewizja Red Carpet przypomni meksykańską telenowelę „Triumf miłości” (Triunfo del amor) z pierwszorzędną obsadą. Victoria Ruffo, Daniela Romo, Diego Olivera, Osvaldo Ríos oraz Maite Perroni i William Levy powrócą na ekrany w remake’u wenezuelskiej produkcji „Cristal” pióra Delii Fiallo.

Historia matki i córki rozdzielonych przed laty, które miały się nigdy nie odnaleźć. Victoria Gutiérrez de Sandoval jest właścicielką prestiżowej firmy modowej, a prywatnie żoną słynnego aktora, Osvalda Sandovala z którym ma dwójkę dzieci. Chociaż ma wszystko, czego można zapragnąć, nie jest szczęśliwa. Nie może przeboleć straty pierwszej córki, którą odebrano jej tuż po narodzinach. María dorastała w sierocińcu, nieświadoma swoich korzeni. Wyrosła na piękną i szlachetną dziewczynę. Przypadkiem zdobywa pracę modelki w firmie matki. Nieświadoma łączących je więzi Victoria traktuje ją z arogancją i pogardą. Max i María zakochują się w sobie, ale Victoria nie aprobuje ich związku. Ma wobec syna inne plany i lepszą kandydatkę na żonę – Jimenę de Albą (w tej roli Dominika Paleta).
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.